Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak a párommal? Több mint2 éve vagyunk együtt de nagyon féltékeny és van mikor követ megütött már nem egyszer meg ilyenek szeretem de ez már sok. Mindig azthiszi hogy vkivel megcsalom pedig még eddig soha.

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha alaptalanul teszi, mert hűséges vagy, szerető barátnő, akkor egy gyáva fé..., de ha van némi oka rá, akkor sem így kéne lekezelnie, hogy megüt. Ez szánalom. :(

Szerintem hagyd el és ha nem száll re rólad, kérd valamelyik erős férfi ismerősöd segítségét, hogybeszélgessen el a sráccal.

2013. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
alaptalanul ...énis gtam már rá hogy otthagyom de mindig csak ígérget
2013. nov. 8. 15:22
 3/11 anonim ***** válasza:
leírják majd itt mások hogy ha van eszed otthagyod. addig is a jófiúk elismerően veszik tudomásul a veled történteket hiszen ez nekik voltaképpen egyfajta elégtétel.....lekoptattad őket mert neked a macho rosszfiú kell,hát parancsolj
2013. nov. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Állítólag a legtöbb erőszakos cselekmény ismerősök között történik. Ha így folytatod egyik nap lehet, hogy te is egy késsel az oldaladban vagy félig agyonverve végzed. Szállj ki ebből, amíg teheted.

A szakítás legjobb módja pedig, hogy egyszerűen szakítasz vele, megmondod neki, hogy VÉGE utána pedig SEMMILYEN közeledésére nem reagálsz, a telefont sem veszed fel stb. ennyi

2013. nov. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A nőverés szokássá válik, főleg minél többször megbocsájtják, mert kvázi: bűntetlenül teheti.

A vége: rettegésben eltöltött évek, rendőrségi ügyek, bújkálás előle hátizsákkal a rokonoknál/ismerősöknél, menedékhelyen, mert ha megtalál összever, stb...

És nem egyszer agyonvert áldozatról is hallunk, idővel te is lehetsz az.

Ha ezt akarod, maradj vele, és meg fogod kapni! Ha nem, akkor viszont nincsen dolgod vele.


3. Sajnos van igazság abban miatt mondasz... Nekem mondta már lány, hogy mekkora hü**e volt, hogy nem engem választott amikor közeledtem felé, hanem a bőrkabátos, "rosszfiú"-t az évfolyamból. (egyébként az a srác is odacsapott ha ivott.)

2013. nov. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Ha nem bízol meg benne, és ő sem bízik meg benned, két dolgot tehetsz:

1. Elmentek egy olyan szakemberhez, akinél meg tudjátok beszélni a gondjaitokat/Megbeszélitek.

2. Szakítasz vele, és csak olyan pasival jössz össze, akiben tényleg megbízol.

2013. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Idióta kérdés, az első ilyen után kellett volna otthagynod. Legyél már önálló, magáért kiállni képes NŐ!


" addig is a jófiúk elismerően veszik tudomásul a veled történteket hiszen ez nekik voltaképpen egyfajta elégtétel.....lekoptattad őket mert neked a macho rosszfiú kell,hát parancsolj"


Neked pedig üzenem, hogy kevered a jófiúkat a szánalmas csőcselékkel.

2013. nov. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én párom is borzalmasan féltékeny volt, de soha nem ütött meg és soha nem követett! Illetve tudta, hogy irreális a féltékenysége és ő is szeretett volna változtatni rajta. Így maradtam vele, nagyjából másfél évembe telt normális szintre alakítani a féltékenységét. Ezt neked kell tudni, hogy akar-e egyáltalán változtatni ezen a párod. Ha nem, akkor ez nem lesz jobb, mindig is azt fogja hinni, hogy megcsalod. Ehhez kell az is, hogy ő is akarjon tudni bízni benned - meg magában is.
2013. nov. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olyan verzió nincs, hogy azért féltékeny mert magából indul ki? Vagyis, hogy mindenkivel megcsal és azt hiszi te is? Amugy sosem fogom megérteni a nőket... az szép és jó, hogy szereted, de ha ő téged ököllel szeret, akkor ott kellene hagynod ész szerint nem? Hidd el nekem, vannak még rendes fiúk is, akarmennyire is nehéz otthagynod tedd meg bátran. Monnd el mindenkinek, hogy azért lett vége mert többször is megvert és ennyi. Ne legyél vak.
2013. nov. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


ajánlanám figyelmedbe a 38-as hozzászólást, az az enyém. a 10 hónapos kapcsolatra vonatkozó részt olvasd el ha ráérsz.


Ha nem lépsz ki ebből a kapcsolatból, idővel ez a pasi napi szinten verni fog. Én is így jártam volna, az biztos, ha az akkori barátommal maradok együtt.


Ha viszont vele maradsz, ne panaszkodj. Mert azt már te választottad.


27/N

2013. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!