Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen rosszindulatúak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen rosszindulatúak az emberek?

Figyelt kérdés

A barátom nemrégiben beszámolt arról, hogy ő zsidó. Természetesen ez engem hidegen hagy, mert így is úgy is nagyon szeretem, viszont azt vettem észre, hogy emiatt pártolnak el mellőlem... miért általánosítanak ennyire az emberek?


L/17


2013. nov. 10. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mert az emberek gonoszak.. vagyis a nagy többségük az.
2013. nov. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Mert a zsidók kapitalisták, őket meg utáljuk mert bezárják a gyárakat és ezzel nincs munkahely csak azért, hogy nekik 3 milliárd helyett 3 milliárd és 5 milliójuk legyen a bankban.
2013. nov. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a maguktól különböző embereket könnyebb utálni, mint megérteni, elfogadni. Sokan nem akarnak kilépni az ilyen sztereotípiák mögül, mert félnek attól, hogy ezért őket lenézik.
2013. nov. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szard le az többi birkát! Szeretitek egymást és ez a lényeg.:)


Akinek ezzel problémája van, az az ő problémája és nem a tied.;)

2013. nov. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes bánkódni utánuk.
2013. nov. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mert sok embert még így a 21. században is zavarnak az ilyen dolgok... szánalmas
2013. nov. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt mások honnan tudják h a barátod zsidó?

Márnemazért, de komolyan elég szánalmas, bár hogyha pedig fordítva nézzük, akkor mindenki a sikeres, népszerűbb emberek pártját fogja, nem mint inkább a csendesebbeket.


Az általános társadalmi vélemény, elnézést h ha ezzel vkit megsértek (nem áll szándékomban), de mivel kisebbségben vannak és ugye "mások vmiért" lenézik vagy megvetik őket.

A probléma pedig ott jön h pl nézzük meg egy barátnődet, akivel egy másik idegen, akit Te nem ismersz beszélgetnek.


- Igen most adták ki ezt az új számot, sztem nagyon jó lett!

- Igen sztem is, képzeld a barátnőmnek a pasija manage-elte.


Jó ez nagyon kreált, de így hajnali 3 fele nem tudom minek kéne eszembe jutnia.


Ez pedig egy másik helyzet.


- Jajj, képzeld már megint betörtek vmi csövesek a garázsomba és elvittek mindent!

- Ne is mond, a barátnőmnek a pasija is csöves.


Igen igen ez is nagyon kreált és messze van zsidóktól.


Összegezve: Csak azt akartam éreztetni h az emberek ÁLTALÁBAN olyan személyektől távol akarják magukat tartani, akik esetleg a társadalom által lenézettek.

Még az árnyékukat se akarják látni, nehogy ők is olyan színekben tündököljenek.

Viszont fordítva, aki a társadalom által megbecsült ember, ahhoz pedig mindenki próbál felemelkedni, kedves lenni stb. Csak h legalább elmondhassák vkinek h honnan ismerik vagy kijüknek a kije.


Igen, így megy manapság! De ez van ezt kell szeretni!

Remélem nem lomboztalak le vagy ilyesmi.

Nos mivel Te érintkezel ilyen emberrel így Te is ott vagy az árnyékában tehát ez rád is hat!

Ha továbbra is boldogan szeretnél élni, akkor ettől vagy eltekintel és éled tovább békében az életed, vagy ha gyengébb az akaraterőd, akkor tanulva az esetből legközelebb átlagos vagy megbecsült emberrel kerülsz össze. Bocsi a hosszú kommentért, csak így tudtam kifejteni!


Sok sikert! ;DDD

2013. nov. 10. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Legközelebb átlagos vagy megbecsült emberrel kerülsz össze??? Könyörgöm, a barátom mivel kevesebb, mint te vagy én? Ugyan úgy tanul és vannak céljai, sőt a szülei is nagyon rendes emberek... Én a barátomat is megbecsülöm és tisztelem, mert nagyon jól tanul és nagyon jó ember, példaértékű... Magadból indultál ki, mi?
2013. nov. 10. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!