Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok egy harmadik miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok egy harmadik miatt?

Figyelt kérdés
Van kapcsolatom ami eddig elég jó volt de nemrég megismertem egy srácot és elbizonytalanodtam.Nem tagadom,megszédített a szavaival,hogy én kellek neki és én vagyok számára az igazi. Próbáltam küzdeni ellene de nem megy mert egyre többet beszélünk és találkozunk.Azt hiszem beleszerettem de félek,hogy ha szakítok a mostanival akkor a párom nem fogja ezt annyiban hagyni és ez rányomja a bélyegét az új kapcsolatra. És mi van ha két szék között a pad alá esem? Hiszen ha a mostaniból kilépek egy másik szerelem miatt az még nem garancia arra,hogy az hosszútávon működni is fog.
2013. nov. 10. 07:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Soha! Tudnom fognak csábítások érni, de nem fogok szakítani. Nála is ugyanúgy meglenne a ez. Mindig van csábító!! Nálam a hűség nem a harmadik felet jelenti... Nálad az hűség egy másik pasiért? Tedd meg, de én ilyet nem akarok megtenni.
2013. nov. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Szakíts mert a barátod megérdemel valakit akinek Ő is " elég" lesz.
2013. nov. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy kizárólag a saját boldogságod miatt aggódsz... :)

Szerintem te még nem vetted észre, hogy ennek már régen vége. Kezdjük ott, hogy nem kellene más fiúkkal találkozgatnod, főleg, ha nem közömbösek az érzéseitek egymás iránt.

Őszintén szólva eléggé rohadt módon fogalmaztad meg az egészet. Hogy csak azért nem szakítasz mert nincs biztosíték arra, hogy a másikkal működni fog, attól félsz, hogy a "szemét" párod belerondítana a kapcsolatodba és félsz, hogy az ármánykodásod eredményeképp 2 szék közé esel...


Szakítanod kellene, az írásod alapján a párod jobbat érdemel nálad.

2013. nov. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval.
2013. nov. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő vagy. Ha minden rendben lett volna a barátoddal, nem kacsingattál volna kifele. Szerintem már régen nem vagy belé szerelmes, de mielőtt szakítasz bebiztosítottad magad. Egyik kapcsolatból ki, másikba be. Ez egy betegség ám.
2013. nov. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a vicces,hogy téged nem az aggaszt,hogy mit tegyél,mert esetleg szereted a barátodat,hanem az,hogy a barátod beleszól az új kapcsolatodba,amibe úgy lépnél bele,hogy gyakorlatilag őt lecserélnéd.Szerintem,ha ez az egyetlen visszatartó erő,akkor hagyd a barátodat,hátha talál olyat,aki megbecsüli!
2013. nov. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam. Amit biztosan tudtam: a barátommal szakítanom kell, hiszen ha már másba beleszerettem, őt már tuti nem szeretem úgy ahogy kéne, mindkettőnk idejét csak rabolnám ha tovább húznám. Amúgy is már hónapok óta éreztem hogy kezd ellaposodni a dolog, az új srác megismerése volt a kegyelemdöfés. Ez nem történt volna meg, ha szerelmes vagyok még a barátomba.

A másik sráctól kicsit "féltem", hiszen akármilyen jól kijöttünk, nem tudtam mit akar: akar-e egyáltalán valamit, és ha igen, akkor olyan kapcsolatra vágyik-e amilyet én akarnék. Nem tudtam, de szakítottam és elkezdtem vele randizgatni, nem volt veszítenivalóm. Végül kiderült hogy kb egymásnak lettünk teremtve :D

2013. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!