Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan van kiakadva vagy változnia kéne?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek a párja külföldön dolgozik, szóval ritkán találkoznak és főleg facebookon beszélgetnek. A srác tegnap kiposztolt egy rajzot és mellé írkálta hogy kik azok az emberek akiket sosem fog elfelejteni. A barátnőm azért sértődött meg mert közel 30 ember közül pont őt hagyta ki, pedig még olyanokat is írt akikkel egyszer max. 2-szer beszélt (pl.én) meg a srác szinte leszarja, ha épp van szabadideje akkor is inkább rajzol meg ilyenek de még véletlenül sem írna a párjára. Ha meg mégis akkor amíg egy üzenetet elolvas és ír is rá valamit az kb.30 perc de nekem rögtön visszaír. Olyanokat csinál hogy a barátnőjét 3 napig nem kereste aztán beszélt vele 5 percet és egy szó nélkül kilépett. A barátnőm nem egy féltékeny alkat meg azt is megérti ha valakinek szabadságra van szüksége de már nem érti mit kéne tennie, már azért is szinte könyörögnie kell hogy visszaírjon vagy valami. Szóval jogosan van kiakadva?
2013. nov. 10. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
ja...jogosan...és lemerem fogadni, hogy a csávónak bejössz
2013. nov. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem értem miért hiszen 2-szer beszéltünk akkor is semmit mondó témákról.
2013. nov. 10. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem egy párkapcsolat.
2013. nov. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt mondom a barátnőmnek is hogy hagynia kéne a francba mert így hogy 1-2 havonta találkoznak semmi értelme az egésznek.
2013. nov. 10. 12:28
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, teljesen jogosan van kiakadva a barátnőd. Szerintem ezt a fiút el kellene felejtenie, mert látszik, hogy nem érdekli a barátnőd.
2013. nov. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!