Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény a távkapcsolatról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény a távkapcsolatról?

Figyelt kérdés
Esetleg nektek volt már? Milyen volt?
2013. nov. 10. 13:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

77 km nem távkapcsolat


Viszont ha csak heti 1 szer vagy ritkábban tudtok találkozni, akkor mindegy a távolság, távkapcsatnak számít(az én olvasatomban)


(Persze nem mindegy hány évesen..tiniként a heti találka sem távkapsolat)

2013. nov. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Soha nem mennék bele.Egyszer majdnem belementem.Életem legnagyobb baklövése volt egyáltalán szóba állni azzal a lánnyal.A távolság minden kapcsolatot megöl hosszútávon.

Elkezdődnek a bizalmatlanságok,féltékenykedések,a másik kérdőre vonása és a gyanakvás,hogy mit csinálhat a másik.

Az ilyesmihez bizalom kell,ami nekünk meg is volt kezdetben,de szépen lassan elkezdtük eljátszani és végül a féltékenység adta meg a kegyelemdöfést az egésznek.

De szerintem jó okkal voltam féltékeny,mert eddig mindenki csak B tervként tekintett rám,ami elég szarul esik egy idő után.

2013. nov. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Volt már, másfél év.

Egy ideig szuper volt, dúlt a szerelem. De a végéhez közeledve teljesen eltorzult minden. Szerintem hosszú távon az a veszélye, hogy mind két fél változik, és nincsenek együtt, hogy figyelemmel kísérjék ezt a változást, esetleg együtt változzatok. Csak azt látod, hogy az akivel találkozol, egy teljesen más ember, mint akit megismertél.

Mellesleg, szerintem csak úgy ismerhetsz meg igazán valakit, ha rengeteg időt töltesz vele.

2013. nov. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem is volt,és visszaélt vele,hogy távol van.Azt mondott,amit akart,meg is csalt.Amúgy is nehéz volt,nem hogy még így.Sok sok kattogás,gondolkodás,várakozás,vágyakozás,reménykedés teljesen kikészített,és ahogyan az előző írta,hogy megváltozik az ember.A vége fele az utolsó találkozókkor már úgy tekintettem rá,mintha nem is őt ismertem volna meg x ideje.
2013. nov. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Csillámszőrűkanláma, ameddig nem is volt kapcsolatod, és életedben nem találkoztál azzal a lánnyal, nem kellene okoskodnod így általánosságban akármilyen kapcsolatokról. Nem sértésnek szánom.
2013. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#15:Te ismersz valahonnan?
2013. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. nov. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#17:És titok,hogy ki vagy?
2013. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Szia kedves kérdező:)!

Nem lakok olyan messze a páromtól autóval körülbelül fél óra az út, mégis mivel 15/L vagyok (decemberbe töltöm a 16-ot) így szüleim nem engedik a találkozást csak két hetente(tavaly 3 hetente találkozhattunk/de volt hogy eltelt 4-5 hét is a tanulás miatt, meg amiatt, hogy elfoglaltak voltunk nagyon). De már lassan 1 év egy hónapja együtt vagyunk. A párom 17 éves lesz. Vannak kisebb viták, de nagyon szeretjük egymást. Minden nap beszélünk interneten keresztül. Kibírható. De nehéz. Nagyon nehéz szerintem, így aki lelkiekben nem tartja magát elég erősnek inkább nem javaslom. A jó, hogy a következő találkozásnál eszméletlen öröm, amikor végre vele lehetsz megölelheted és megcsókolhatod újra. Bár nekem ott alvásról még nincs szó, mivel 16 leszek és a szüleim még nem engedik így 2 hetente is úgy találkozunk, hogy reggel 10-től este 9-ig vagyunk együtt. :)

2013. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó :) Gondolkoztam rajta hogy ez szerintem nem jó ötlet. Én 14 vagyok ő 22. Messzi van és 8 év van köztünk. Szerintem ez nem valami jó.
2013. nov. 11. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!