Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha az ikertesvéred...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha az ikertesvéred rámozdulna a párodra?

Figyelt kérdés
A napokban volt egy hasonló kérdés, nem pont ilyen, de egy ismerősöm is hasonlóan járt. Lány ikrek egyikével járt egy ideje, amikor a másik elkezdett "rámozdúlni", tapizta, simogatta, próbálkozott rendesen, de úgy, hogy senki ne vegye észre, csak amikor kettesben voltak. A srác végül nem mondta el, meg már szakitottak is azóta, de elmondása alapján sokszor került kellemetlen helyzetbe. A lányok amúgy nem voltak jó viszonyban egymással, a srác meg nem akart ebbe a játékban résztvenni, de nem ezért szakítottak.
2013. nov. 11. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy ha az ikreknél az egyiknek fáj valami, akkor az a másiknál is előbb utóbb fáj. Ezt megelőzendő beszélnék a tesóm fejével.
2013. nov. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tuti kinyúztam volna a tesó haját elsőkörben! De lett volna ötletem arra,hogy megleckéztessem!
2013. nov. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
legyenek 3.an párban :D
2013. nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, hogy van ikertestvérem és párom is.
2013. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem van ikertesóm, de erősen rácsodálkoznék, ha ez előfordulna. Legbelül mindig is Ő lesz az egyik legfontosabb ember az életemben, akire számíthatok; és nem abban, hogy a hátam mögött rányomul a barátnőmre :D

Ha mégis észlelném, szerintem szóba hoznám, hogy mégis mit csinál? Maximum nem beszélünk egy napig, utána szent lenne a béke úgyis. De mondom, a nullához közelítene az esélye, és fordítva is.


F24

2013. nov. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én most tudtam meg, hogy élettársam rendszeresen csal az ikertesómmal. Sajnos az én párom nem volt annyira gerinces mint te.

Igaz a testvérem, de hogy tehette ezt velem, legszívesebben kikaparnám a szemét. Hogy tudott hónapokon keresztül a szemembe nézni és úgy tenni, mintha minden rendben lenne. Ezek után hogy áll a szüleink elé? Ha nem a testvérem lenne, örökre kitörölném az életemből.

2014. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!