Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mi volt eddig a legroman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi volt eddig a legromantikusabb estéje otthon?

Figyelt kérdés
Figyelem az ötlet lopása fenn áll:)

2013. nov. 11. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
A legutóbbi barátnőm a születésnapomon miniszoknyában, neccharisnyában, váll nélküli topban és magassarkú csizmában fogadott. Főzött egy remek vacsorát és sütött nekem tortát meg megkaptam az egyik kedvenc írómtól (Müller Péter) egy könyvet, ami hiányzott a gyűjteménybe. A vacsora után es este a konyhapulton és konyhaszéken fejeződött be...a részleteket nem írnám le. :D
2013. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer szépen megterítettem 2 személyre, gyertyákat gyújtottam és bal kézzel vertem ki :) lopd nyugodtan :D
2013. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2es elég ingerszegény életed lehet, így már érthető, hogy miért ilyen gyenge a humorérzéked... ja és majd jelezd kérlek ha nevetnem kellene
2013. nov. 11. 16:09
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt van egy poszt, két képpel erről az oldalról:


[link]


Azt hiszem a kép és a hozzá fűzött kommentár mindent elmond a lényegről és arról, hogy a nők hogyan állnak hozzá és mi történik valójában.


"Készülődés egy romantikus ba.szásra" :)

2013. nov. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

a legromantikusabb???

mikor a barátom szülinapján felvettem neccharisnyát minit és egy váll nélküli toppot persze tűsarkút is , finom vacsorával és tortával vártam haza , volt ajándék is a kedvenc írójától megkapta tőlem a hiányzó kötetét

az este a konyhában fejeződött be, de nem mosogatással :-) de részleteket nem osztom meg veled :-P

2013. nov. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Párom készített gyertyafényes vacsorát, melegfürdőt, majd szintén gyertyafényes szobában kaptam egy teljes masszázst és egy fergeteges szexet :)


Nem tudom, hogy hiányzott e bármi is onnan, nekem tökéletes volt :D

2013. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Foscumit kaptam tőle :D. Azaz amikor retyón kulázol ő meg lepippant XD
2013. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
úgy látszik a kulcs a ruha,kaja, gyertya , jó szex:) legalábbis eddig :)
2013. nov. 11. 16:18
 9/14 anonim ***** válasza:
A férfi legszívesebben csak szexelne, de a nőket ilyenekkel kell beindítani, mint "ruha, kaja, gyertya".
2013. nov. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
én azért szeretek ráhangolódni, de a kaja sem utolsó:) kivétel a vad szenvedélyes egymásnak esős napok,,,
2013. nov. 11. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!