Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járjak olyan lánnyal, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járjak olyan lánnyal, aki nem tetszik, vagy maradjak egyedül?

Figyelt kérdés

24 éves fejjel kijelenthetem, hogy nem tudok olyan nőt összeszedni, aki tetszik. Igazából két rossz megoldás van:

1) Ha összejövök olyannal, aki nem tetszik, akkor nemcsak magamat, hanem őt is becsapom -> rossz vége lesz.

2) Ha egyedül maradok, akkor nélkülöznöm kell az intimitást és - bár nem vagyok túl romantikus alkat - el kell viselnem a néha-néha rám törő egyedüllét érzését.


Szerintetek mit tegyek?



2013. nov. 11. 21:51
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Üdv a klubban, 9-es!
2013. nov. 11. 22:00
 12/23 ddavid112 válasza:

Üdv!

Nem éri meg plusz ezzel mindkettőtöknek csak ártanál előbb vagy utóbb. Lehet, hogy a magány nem esik jól, de ezért még ne csinálj ilyet, legyen gerinced!

2013. nov. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én is ebben a gondban szenvedek (24/F), illetve mégsem pont ebben, mert nekem olyan csaj sem jön össze aki nem is tetszik. Szal a "sors keze" ilyen értelemben levette a vállamról a döntést.


Egyedül vagyok, de ha már úgyis erre ítélt a sors, a reményt nem adom fel és csak azért is olyan lányoknál próbálkozok, akik legalább tetszenek.

2013. nov. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Hát ezzel kapcsolatban eléggé eltérő véleménye van mindenkinek. :D Nem vagy hü**e gyerek úgy néz ki és mind a 2 pont érthető: szar egyedül de az se feltétlen jó ha nem szeretik egymást a tagok. Ha olyannal jössz össze aki nem tetszik az úgyse lesz vmi hosszú életű de nem hinném h olyan nagy bajok lehetnének belőle, vagy lehet h az lesz amit itt már vki leírt h kis idővel fa**ányos lesz..
2013. nov. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ismerkedj vele - de ne jöjjetek össze addig, amíg nem tetszik. Tényleg előfordulhat, hogy menet közben egyre szebb és kedvesebb lesz.
2013. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
te vagy az Dani??
2013. nov. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem Dani vagyok. :D
2013. nov. 12. 18:37
 18/23 anonim ***** válasza:
Ohh hál isten, köszi :)
2013. nov. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Ki ez a Dani? :D
2013. nov. 13. 23:54
 20/23 anonim ***** válasza:
Ne áldozd be magad. Úgyse leszel boldog, mert mindig meg akarsz felelni majd. Frusztrálni fog, hogy nem fogod tudni őszintén azt mondani neki szerelemmel, hogy "szeretlek". Aztán amúgy meg lehet, hogy ő is észreveszi, ahogy viszonyul hozzá. Tehát inkább legyetek csak sima, szimpla barátok, azzal jobban jártok mind a ketten. Ott lesztek egymásnak, de nem csapjátok be magatokat; sem egymást. Különbenis, hogyha pl belevesszük a testiséget is, hogyan akarsz szeretkezni egy olyan emberrel, akihez nem vonzódsz. Tehát ne csapd be magad, és őt se; olyannal gyere össze, akivel tökéletesen passzoltok, akinél azt az igazi szerelmet érzed.
2020. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!