Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha abortuszra mennék, kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha abortuszra mennék, kellene tudnia a páromnak róla?

Figyelt kérdés

szeretne gyermeket, 30-hoz közel jár, és igaz alig egy hónapja vagyunk együtt, de ha teherbe esnék, boldog lenne.

én azonban nem, meg is mondtam neki. rosszul érintette.

ezek alapján gondolom, hogy nem kellene elmondanom neki, hiszen, nekem nem tudna megbocsájtani, engem viszont nem viselne meg.

hozzá teszem, nem lennék jó anya. úgy hogy inkább nem. önzésből, meg nem vállalnék.



2013. nov. 12. 00:38
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. kevés volt a jó tanácsoló, és sok a felháborodott kommentelő.


A kérdés kiírása feltételes módban történt, esélye nincs a fenti helyzet megvalósulásához.


arra voltam kíváncsi többségünknek mennyire erős az igazság érzete, persze kis lovat feltétlen adni kellet a fő cím kérdéshez.


nos a vég eredmény meglepő, bár inkább megtartom magamnak.

köszönöm a részvételeteket.

2013. nov. 12. 16:05
 22/24 anonim ***** válasza:

Ítélkezel a kommentelőid felett??? Te írtad ezt:


"szeretne gyermeket, de látom rajta, igazából nem kész rá. egy élet is kevés lenne felkészülni rá neki."


Ha így vélekedsz a szerelmedről, akkor mégis mi a jó búbánatért vagy vele? Ez akkor nem szerelem, hanem pótlék, kell a "napi betevő"... Hát ha így gondolod el...


Jó, egy hónap járás után nem kellene még gyereket vállalni, bár szerintem szexelni sem feltétlenül. Mindenesetre, ha megfoganna, én nem tenném meg, hogy nem osztom meg a sráccal, mit tennék.


légy vele őszinte, mondd el, hogy te hogy képzeled, mit csinálnál, és hagyd meg neki a lehetőséget, hogy aszerint döntsön felőled és a kapcsolatotok felől, aki te vagy, nem egy hazugság alapján ("jaj én is szülnék neked gyereket, ha terhes maradnék" a háta mögött meg elsunnyogsz az abortuszra) Arról meg írt már itt valaki, hogy bizony egy abortusz után nagyon sokan nem tudnak úgy viselkedni, mintha mi sem történt volna, konkréten valaki rá sem tud nézni a párjára nem még szexelni vele. és gondolom a kötelező 6 hét türelmi időt sem tudod majd kimagyarázni, ha egy hónapnyi járással már szexeltetek. és ha még megy is, akkor 6 hétnél tovább? Ha mondjuk nem kívánnád többet a szexet?


Arról inkább nem írok, hogy lelkileg milyen ez az egész, mert úgy tűnik, arra nem vagy kész.


Hidd el, az őszinteség ér a legtöbbet...

2013. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
48%

Ha normálisan védekeztek, nem eshetsz teherbe; ha nem bízol benne, akkor meg szedj tablettát!


Ez azért szakítóok ugye tudod (nálam ennél nagyságrendekkel kisebb dolog is, de mindegy)? Tudnál úgy kapcsolatban élni, hogy egy ilyen súlyú dolgot eltitkolnál a párod elől?

2013. nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag nem, etikailag mindenkeppen.
2013. nov. 13. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!