Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom feldolgozni amit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom feldolgozni amit a párom mondott már pár napja. Nagyon fáj. Azóta is a könnyeimmel küszködök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 11:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Éld meg, ha fáj. Ha kisírod magad, enyhül a feszültség.
2013. nov. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
mi se tudjuk ha nem írod le mit mondott.
2013. nov. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
verd szájba
2013. nov. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk többet tudnának/tudnák segíteni ha leírnád pontosan mivel is bántott meg.. így senki nem fog tudni értelmes választ adni.
2013. nov. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy az én jelenlétemben is hagyjam hogy hagy nézze meg más nők seggét és mellét.Ez nagyon rosszul esik látni is hogy kiesik a szeme.Megalázónak érzem.
2013. nov. 12. 11:29
 6/19 anonim ***** válasza:
24%
Azért bánt a dolog,mert úgy érzed azok a nők jobbak nálad...
2013. nov. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki, hogy benne vagy, de te meg cserébe innentől nem szeded a szemöldököd vagy nem szőrteleníted a lábad ;)

eye4eye

2013. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ez elég paraszt megnyilvánulás volt tőle.. és érthető hogy rosszul eset, ha nem tudod magad rajta túltenni akkor szakíts vele.
2013. nov. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Hát én sem tudnám feldolgozni, a párod az tuti nem szeret, de ez csak magánvélemény..


Te is tedd ugyanazt azt a férfiakkal. De jó felnűnően..sztem mindjárt másképp gondolkodna a helyzetről, ha mégis szeretne..

2013. nov. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, erről már volt egy kérdésed.

Igazán nem értem, mit keresel ilyen suttyó mellett? Az egy dolog, hogy észreveszi, ha szép egy nő, de hogy neked így kijelenti, hogy ő akár a jelenlétedben is más nők s*ggét, meg csöcseit fogja bámulni... ugyan már! Most vagy nem szeret, vagy alapból akkora tuskó, hogy a láncfűrész lefullad a fejében.

2013. nov. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!