Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a páromról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a páromról olyan dolgok derültek ki, amit nem akartam?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyunk együtt, és kiderült egy infó, miszerint egy hónappal azután, hogy összejöttünk találkozót beszélt meg valakivel, de nem tudom, hogy elment-e és találkoztak e. Ennek már nagyon hosszú ideje, és nem feltétlenül akarom előrángatni ezt a dolgot. Valamilyen szinten bennem van az, hogy lassan 3 év távlatából semmi nem fog változni, ha kiderülne ilyesmi, de közben mégis remegek belülről , hogy mi van ha megcsalt. Én emlékszem arra az estére, amikor a csajjal beszélgetett. Én vidéken voltam otthon, ő pedig a csapattársaival indult bulizni. Tudom, hogy részeg volt, beszéltem vele, majd ez a csaj fészbukon az üzenőfalára kiírt valami olyasmit hogy "akkor jövő hét jó lesz?" persze nem kell félteni engem se, akkor kapott tőlem a leányzó, és persze a páromnál is rákérdeztem, és amúgy nem is hazudott. azt mondta, hogy bulizni hívta a csaj és ez tényleg így is van. csak nem tudom, milyen bensőségesebb tartalom van, amiről nem tudok.

Rákérdezzek? Vagy felesleges ezzel terhelni a kapcsolatot? Régen is volt, lehet, hogy nem is történt semmi...

És mellesleg nagyon a kapcsolat elején voltunk, én biztos nem terveztem hosszú távra, és tudom, hogy akkor még ő sem volt egy holtomiglan-holtodiglan típus. Mindent összevetve nem akarnék rátérni. Valaki van más véleményen?

21L


2013. nov. 12. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Te nem vagy komplett. Szegény srác...!
2013. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kicsit tényleg erős egy ilyen fészbuk kiírásra így ráugrani.... de azért ha ennyire szeret másfelé tekintgenti akkor gondold meg, hogy vele maradsz-e. Van még sok normális srác a világon sajnos sokat mellőznek a normális csajok.
2013. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges előhozni a témát. Ha szereted és bízol benne és azóta nem jelentkezett a csaj vagy nem történt hasonló én hagynám a helyedben. Ha továbbra is furdal a kíváncsiság kérdezz rá finoman. De a leírtak alapján nem igazán van okod aggódni.
2013. nov. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, mire kérdezzen rá? HÁROM ÉVE bulizott a pasija pár haverral, és azóta is boldog párkapcsolatban élnek.
2013. nov. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

pár dolgon leakadtam olvasás közben :)


"és kiderült egy infó, miszerint egy hónappal azután, hogy összejöttünk találkozót beszélt meg valakivel, de nem tudom, hogy elment-e és találkoztak e"

Was sagen sie zűrzavar? Nem tudod, hogy kivel beszélt meg találkozót, azt sem, hogy miért,hol, és ott volt e, és te egyből azt gondolod, hogy egy csajjal kefélt? Mert ezért aggódsz nem?

"de közben mégis remegek belülről , hogy mi van ha megcsalt"

Mi alapján, miért, hol,hogyan,mivan? Lehet, hogy összefutott egy régi osztálytárssal, közjegyzővel, bárkivel, (és 50% az esély, hogy nőnemű az illető) és egyből ez az első gondolatod?

Akkor kérdezz rá. De őszintén. Minek is? És mi változna, ha 3 évvel ezelőtti dologról derülne ki, hogy igen?

Gondolhatta úgy is, hogy talán nem lesz belőle semmi, de aztán komolyra fordult, és mégis lett. Teljesen mindegy. Akkor hozd elő, ha érdemben bármit változtatna. Azért felesleges, hogy jól összekapjatok, és szerintem akkor is ha ezért kidobnád. Biztosan ezt akarod? Ha akkor kivágod érte, akkor érthető, de ennyire visszamenőleg értelme van? Ezt magadnak kell megválaszolni.

Gyanús lenne ha esetleg már lövése se lenne róla, hogy miről beszélsz? Én arra nem emlékszem, hogy 2 hónapja kivel beszéltem meg találkozót, és mi volt nem,hogy 3 éve.


"persze nem kell félteni engem se, akkor kapott tőlem a leányzó, és persze a páromnál is rákérdeztem, és amúgy nem is hazudott."

Én ebben a pillanatban tettem volna a ki szűrödet. De az biztos, hogy úgy összerúgom veled a port, hogy magadtól mész. Teljeséggel kizárt, hogy kémkedjen utánam a párom, majd valamit félre értelmezve ostoba féltékenységtől vezérelve a barátaimnak ismerőseimnek nekiessen! Kb. ekkor mondtam volna, hogy k. gyorsan elnézést kérsz a barátomtól (akár lány, akár nem), vagy mehetsz Isten hirével. Honnan veszed a jogot, hogy kombinálj, és az ismerőseimet bántsd? Ráadásul alapteleul? Milyen életem lesz melletted ha már most igy viselkedsz?

"azt mondta, hogy bulizni hívta a csaj és ez tényleg így is van."

Alaptalanul ráadásul...



"csak nem tudom, milyen bensőségesebb tartalom van, amiről nem tudok."

Amilyet belekombinálsz, ahogy olvasom a történetet ebben jó vagy.

Ha esetleg ez előfordulna vastagon benne lennél az előzmények miatt!

Ennyire rátelepedni a párodra, kémkedni utána, alaptalanul nekiesni a barátainak, és számon kérni a srácot...

Ezt egy igazi férfinél egyszer, és utoljára, de inkább egyszer se, mert ott lenne vége. Az a nő amelyik ezt megengedi magának az házsártos, rosszindulatú, rafinált feleség lesz, ezt értelems férfi biztosan nem vállalja be. A szabadságot, pláne ilyen eszközökkel senki nem korlátozhatja, ez kizárt. Persze van a "csak pasi",amelyikből majd papucs lesz, és nem érted, hogy egyszer csak miért pattan meg katikával a bérosztályról. (a cérna a pasiknál is elpattan,idő kérdése)


Erről a féltékenykedős agyalásról meg szokj le, és hagyd szabadon a párodat akár csajjal megy bulizni akár nem, mert a legjobb módja, hogy a csaj karjaiba lökd. Ha megérzi, hogy más mellett szabad, melletted meg nem, (a leirtak fényében nem kunszt megtapasztalnia) akkor bizony önbeteljesitő jóslattá válik a féltékenységed!

2013. nov. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3 év után ezen kattogsz?

Meg az mi már, hogy te oltod le a csajt? Mi közöd hozzá??? Lehet nem is tudta, hogy a srácnak éppen alakulóban van valami. Szóval ezt nagyon gyorsan verd ki a fejedből. Azóta adta jelét, hogy hűtlen? Akár csak elvi szinten? Van okod nem bízni benne?

Ha szeret akkor meg nem tök mindegy mi volt akkor? És ha megcsalt? Képbe került azóta az a lány valamikor is? HA nem akkor lépjél rajta túl nagyon gyorsan mert magadat kezded marni, és generálod a féltékenységet.

Miért nem jó a lányoknak az a kapcsolat amiben benne vannak? Miért kell mindig agyalni? :S

2013. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

régi, hagyd. Nálam amikor összejöttem rá 1 hónapra rámmászott egy igén szép csaj, de nem tettem semmi, mert éppen összejöttem valakivel és nagyon szerelmes voltam. Szerintem a pasi sem tett, hiszen éppen rózsaszín fellegekben volt veled. Lehet éppen lezárta azt a románcot.

És ha tett, megbánta és rájött, hogy téged akar. Örülj, hogy veled maradt, lépj tovább.

Előtted volt kapcsolata? Ha igen akkor tudod, hogy már volt másik lánnyal, sajnos ezzel éppen kereszteztétek egymást, de vége van.

2013. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm midenkinek! hagyom.

13:31, viszont te kicsit túlzásba vittem a mondandóm szétszedését, de azért neked is köszönöm, még ha sok infót félre is értettél. lány volt akivel megbeszélt találkozót, és a lényeg, hogy nem tudom, elment-e vele, és hogy történt e valami, csak annyit tudok, hogy meg volt beszélve. ennyi a történet :)

2013. nov. 12. 15:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Van neked fogalmad, hogy a házasságom elmúlt 9 éve alatt hány nőnemű lénnyel beszéltem meg találkozót, sőt mentem is el rá? Ezer olyan okból, aminek köze nincsen a szexhez :D

Ha meg egy lány barát FB-n hiv, sőt beszél velem, és ezért a párom kémkedne, mi több nekitámadna, akkor fogalmazzunk úgy, hogy nem lenne a feleségem ma. Nagyon túlreagálod, és túlkattogod, és ennek böjtje lesz.

2013. nov. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!