Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire vagytok önfeláldoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire vagytok önfeláldozóak ha a párotokról van szó?

Figyelt kérdés
Például megtennétek olyan dolgokat ami számotokra kissé megterhelő és lemondásokkal jár, de neki ezzel könnyebb lenne?
2013. ápr. 8. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
pl? Ez attól függ mi az az áldozt?
2013. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én feláldoztam a kapcsolatunkat h megszabaduljak tőle
2013. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki fontos az a valami, én meg tudok benne segíteni, akkor természetesen.
2013. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ez dologfüggő. normális keretek között természetesen engedek neki.

de pl egy lánynak szerintem nem kell engedni az anált, csak azért, mert a barátja annyira akarja...

2013. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
eddig megtettem, csak éppen az a baj utána már mindenben ez lett a természetes, na ebből elég volt N
2013. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jaja! Ez attól függ hogy mi vagy mik azok a dolgok.
2013. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
konkrétabban arról van szó, hogy ő dolgozik én meg itthon vagyok és a munkájában tudnék segíteni itthon, amivel nem keresnénk több pénzt csak neki lenne több szabadideje, ellenben nekem rengeteg időt elvenne és ugyan úgy vezetnem kell mellette a háztartást és egyéb dolgokat.
2013. ápr. 8. 15:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Odalököm a farkasok elő... egyék meg őt!
2013. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Noss eleve nálam nincs olyan h csak én dolgozok a párom meg háztartást vezetne.

Én is és ő is dolgozik. A háztartást meg szépen ketten vezetjük. Én elküldenélek dolgozni aztán megosztanánk a háztartást.

2013. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az neked nem lenne jó ha neki több szabadideje lenne? többet tudnátok együtt lenni. Én szerintem besegítenék már ha simán meg tudod csinálni, nem kell külön szakértelem stb.
2013. ápr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!