Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez gond lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gond lehet egy egyébként jól működő kapcsolatban?

Figyelt kérdés

10 hónapja boldog kapcsolatban élek a párommal, négy hónapja össze is költöztünk, és ezek után is minden nagyszerű. Tegnapi beszélgetésünkkor azonban bevallotta, hogy amikor először látott facen egyáltalán nem tetszettem neki a képeim alapján, aztán élőben úgy gondolta, hogy mégis lehet bennem valami, meg kedves és értelmes voltam a randik alatt, ezért úgy gondolta, hogy miért ne próbálnánk meg annak ellenére, hogy még ekkor sem én voltam álmai nője. Azt mondja, hogy azóta sokat változtam, és a ,,mai én" sokkal jobban tetszik neki... Szóval engem igazából megbántott ezzel, és sok mindent hamisnak érzek, ugyanakkor nagyon becsülöm, hogy nem csak a külső számított neki.

A történethez hozzá kell tennem, hogy a találkozásunkkor nem voltam a toppon külsőleg, de változtatni akartam, és magam is mondtam, hogy ha most elfogad, akkor nem lesz baj soha. Azóta elkezdtem sportolni, formásodtam, haj- és öltözködési stílust változtattam. Sztem is jobban nézek már ki. Egyébként eddig soha nem tett negatív megjegyzést a kinézetemre, de annyit tegnap hozzátett, hogy most egy nagyon szexi és csinos b.nője van.

23/l


2013. nov. 13. 12:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kedves 10. válaszoló,

én megkönnyeztem, amit írtál, mert fantasztikus ahogyan a feleségedről írsz. És nagyon köszönöm, hogy elmesélted a tapasztalataid, sokat segít ez most.

2013. nov. 13. 13:29
 12/15 Zoli7754 ***** válasza:
Ha a "jól működő kapcsolatba" belefér a bizonytalanságod és ennek okának őszinte kiderítése akkor szerintem semmi gond.Ha a párom ezt mondta volna , valószínű, egy kicsit rosszul esett volna nekem is.Leginkább talán azért mert akarva akaratlanul ezzel rávilágítana arra, hogy a "külső dolgok" folyamatosan változnak.(a külsőségen bizonyos tulajdonságainkat viselkedéseinket is értem) Hajlok arra , és szerintem sokan vagyunk így hogy amikor úgymond "jól mennek a dolgok" akkor azt szeretném megragadni, bebiztosítani.Viszont tapasztalom, hogy az élet ennél összetettebb, és a dolgok folyamatosan változnak.Ha leragadok a külsőségeknél és szembesülök ezzel (és nem nyomom el magamban)akkor ez fájdalmas. Viszont egyben ez rámutat arra is , hogy valamilyen formában érdemes előbb utóbb túl lépni túl látni a felszínen, és olyan valamire is rátalálni (a felszíni keresgélés közben) ami sohasem változik meg. Ez a "valami" nekem úgy tűnik hogy bennünk van és nem kívül .Amikor nagy ritkán igazán békében vagyunk önmagunkkal akkor semmi és senki nem tud kizökkenteni bennünket.Akkor nem tud megbántani senki, még a társunk sem.Tehát a feladat adott, ha valóban megakarjuk oldani az életünkben felmerülő gondokat.
2013. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nincs probléma de csináljunk! GRATULÁLOK!
2013. nov. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Nincs probléma de csináljunk! GRATULÁLOK!"


Nem csinált problémát, csak attól fél, hogy ez fog később problémát okozni, mert mondjuk a fickó rájön, hogy mégsem tetszik a csaj annyira. Nem kell rögtön fegyvert rántani és tüzelni, ha az önbizalomhiány értelmetlennek tűnő kérdéseket szül.

2013. nov. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Emlékszem, a mostani barátomnál az első randikon azt gondoltam, hogy nem annyira jön be, de lássuk, mit rejt a külső! Ma, másfél év után egyszerűen nem tudom, mi nem tetszett benne, annyira szupernek látom:)
2013. nov. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!