Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon zavar, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar, hogy a barátnőm lefeküdt előttem 3 emberrel is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Undorodom a ténytől, h 3 kan is használta előttem és levett az értékéből. Miért nem tudják megtartóztatni magukat a lányok? Miért kell MINDEGYIKNEK r.ibanckodni?
2013. nov. 13. 15:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyen pasit érdemel a baratnod... Rohadt nagy bunkó paraszt vagy mar ne is haragudj... Amugy te hany lánnyal fekudtel le??
2013. nov. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
100%
egyel se... ő a szín tiszta erkölcs!
2013. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz, 6 lánnyal voltam. férfiaknál ez más.
2013. nov. 13. 16:05
 14/23 anonim ***** válasza:
2013. nov. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Captain Oki válasza:
100%
Lehet ha tudná, hogy te úgy gondolsz rá mint egy eszköz amit használni lehet, akkor ő is undorodna tőled. Nem való neked a párkapcsolat. Azt meg hogy a fenébe érted, hogy megtartóztatni. Ja. Megvan. Mindegyik lánynak rád kéne várnia?
2013. nov. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
ugy beszelsz mint a sajat nagyanyad! miert lenne sok 3 pasi 23 evesen? te csak 21 vagy de neked a duplaja volt nokbol ahogy irod. ha undorodsz emiatt a bnodtol szakits vele mert jobbat erdemel toled.
2013. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Szándékosan provokatív kamu kérdés...
2013. nov. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Persze más, mi? Köszönjük, hogy ma is kaptunk egy álszent kérdést!


Vagy nőj fel, vagy hagyd a francba! Azt hitted, hogy a promiszkuitás csak valami városi legenda?

2013. nov. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés nem csak az emberek provokálására megy ki, akkor te tahóbb vagy, mint a nagy átlag.
2013. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Férfiaknál ez más: te 6 lánnyal voltál...


Nevetséges vagy....és álszent. Mi a f...omért lenne a pasiknál más..


Mondok neked valamit.


A férjemmel 3,5 éve vagyunk együtt, akkor mikor összejöttünk én 24 éves voltam, ő 21. Nekem 6 szexuális kapcsolatom volt, abból 1 baráti, 1 egy éjszakás. A férjemnek pedig én voltam az első, tudta mennyi volt hány volt , mikor stb....


És mivel felnőtt, normális, érett férfi, elfogadta, hogy van múltam. Mert normális ember ezt teszi. Nem álszenteskedik mint te. És azt is tudja, hogy ezek miatt váltam olyanná aki most vagyok. Fejlődött a személyiségem...


Ha pl tudtam volna előre, hogy 24 évesen megismerem őt, akkor igen, vártam volna. De nem így történt. Voltak kapcsolataim, tanultam belőlük. Nem érzem ezért ri...anak magam, mert nem is vagyok az, és más nő sem az!


A barátnőd sem.


Nagyon szánalmas vagy...remélem a lány talál magának normális pasit..


27/N

2013. nov. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!