Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon zavar, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar, hogy a barátnőm lefeküdt előttem 3 emberrel is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Undorodom a ténytől, h 3 kan is használta előttem és levett az értékéből. Miért nem tudják megtartóztatni magukat a lányok? Miért kell MINDEGYIKNEK r.ibanckodni?
2013. nov. 13. 15:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdem olvasni a kérdést

"Nagyon zavar, hogy a barátnőm lefeküdt előttem 3 emberrel is. Mit tegyek?"

Hmm, hány éves lehet a lány?

*rákattint*

"Undorodom a ténytől, h 3 kan is használta előttem és levett az értékéből. Miért nem tudják megtartóztatni magukat a lányok? Miért kell MINDEGYIKNEK r.ibanckodni?"

és majdnem fellöktem az asztalt.

"KANOK" "HASZNÁLTÁK" a re R*BANCNAK titulált "BARÁTNŐDET"?

Ásd el magad. Nem kezdem el mondogatni, hogy 23 évesen a 3 nem sok, te úgyis hajthatatlan maradsz. Így csak annyit válaszolok (a feltett kérdésre, azaz "Mit tegyek?") hogy gondold át mik a lehetőségeid:

-elhagyod

-megszokod

Mert nem fogod tudni kipucolni, bármennyire is szeretnéd. Ajánlom hagyd el. Paraszt vagy.

2013. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Hidegvérrel, gondolkodás nélkül ba.sználak szájon, kedves kérdező, ha ezt a nézetedet a jelenlétemben bárhol propagálnád. Egy gusztustalan, okádék féreg vagy, annyit nem érsz ezek alapján, mint a cipőm talpára ragadt szar.
2013. nov. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ismét megjegyezném, hogy több szempontból is egyértelmű kamu. Annyira átlátszóan provokatív a kérdés, még csak nem is burkolja az egészet.


Nagybetűsen kiemeli, hogy "MINDEGYIKNEK", hogy a figyelmetlenebbek is észre vegyék, "hahó, általánosítok!". Szándékosan a "használta" kifejezéssel él, hogy minden női önérzetet jól megpiszkáljon ezzel a lehető legmacsósabb, tárgyiasító kifejezéssel. Ezen kívül a lehető legegyértelműbben megjegyzi, hogy ő már hat pasival volt, de az tök más, de még annyi munkát sem tett bele, hogy valami körítést írjon le, miért lenne ez más szerinte.


Még csak arra sem vette a fáradságot, hogy valami körítést kerítsen az egész köré, csak szimpla egymásutánban bedobált egy rakás olyan témát, amire habzó szájjal ugranak itt az emberek: a általánosítás, az alanyi jogú férfi felsőbbrendűségi tudat, a női és férfi szexualitás közötti különbségtételek.


Mégis tanulságos kérdésről beszélünk, mert ennyi erőfeszítés is elég volt ahhoz, hogy 3 oldalnyi fröcsögés kerüljön ide...

2013. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!