Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugyan már mitől lennének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyan már mitől lennének boldogok a magyar magas-igényű, átlagos nők, ha mindegyikük nem kaphat egy Adoniszt, be kell érnie kevesebbel?

Figyelt kérdés

2013. nov. 14. 02:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

én azt vettem észre hogy a hasonlóan jogos kérdéseket a kérdésekben megjelölt nőkhöz hasonlóan igénytelen férfiak teszik fel jogtalanul.


a valóság csak az, hogy a nők a passzív, keresett felek (áru) a férfiak pedig az aktív, alig keresett (vevő) felek a játékban. amíg a férfiak többsége csahol a buta csúnya nőknek csak lyukat kapjon, addig a legutolsó igénytelen nő is megteheti, hogy válogasson. bár tény, hogy ha nem teheti meg, sokszor akkor sem mozdul meg, mert alapvetően lustábbak mint a férfiak. ezt általában "férfidolga" és hasonló közhelyekkel leplezik, miközben az élet más területein egyenjogúságért kiáltanak.

2013. nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%

Magas (190cm), barna hajú, barna szemű, helyes, normál mértékben izmos(nem kigyúrt), fiatalabb, aranyos, kedves, jó az ágyban pasit akartam, és megkaptam. Boldog vagyok. Nekem ő az Adonisz.


Másnak meg más. ilyen egyszerű:)


Fel kéne már fogni, hogy mindenkinek más az Adonisz:) Nem minden nő bukik ugyanarra a férfitípusra.


27/N

2013. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy idősödnek, beérik kevesebbel is. Főleg ha màr leellettek,elvàlnak,megunjàk a hülyeségeiket. Tele vannak a tàrskeresők megunt 35 éven felüli nőkkel... a f**nak se kellenek,max.egy-két menetre.
2017. aug. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!