Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Napokban derült ki barátnőmről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napokban derült ki barátnőmről akit nagyon szeretek, hogy elég szabad volt szexuális téren szinte amit lehet kipróbált. Azóta nemtudok rá úgy nézni mint eddig. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Mióta megtudtam valahogy nemtudok rá úgy nézni. Pedig szeretem. Mint pl ha belegondolok, hogy több pasival egyszerre hát... nem vagyok egyáltalán konzervativ de ez váratlanul ért és érdekel más,hogy látja...

2013. nov. 14. 04:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10:

fel a kezekkel annak aki úgy jött össze valakivel, hogy 100%ban ismerte a múltjának minden pici történését.

Ki az a lány aki mielőtt összejönne veled, felsorolja hány farok fordult meg benne és hogyan? Vagy te így kezdesz randizni?

2013. nov. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat igazából a 2 végletet irtátok de amúgy szeretem csak kicsit ki ábránditó volt... Meghát igen... Végülis még jó is ki sülhet belőle
2013. nov. 14. 16:58
 13/13 Főzős Laci ***** válasza:
Akinek nincs múltja,nincs jövője.Nem az a lényeg,hogy mit tett régen,hanem hogy viselkedik veled szemben!Ha harmonikus a kapcsolat,akkor ezeket nem illik felemlegetni.Én így teszek.
2013. nov. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!