Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vele maradnátok?

Figyelt kérdés

5 éve ismertem meg a feleségem nagyon szép,kedves, családcentrikus nő. Én 33 éves vagyok ő most 25. Sose volt bulizós szóval semmi probléma nincs. 4 év után vettem el tudom,hogy ő a mindenem. Épp kisbabát várunk nagyon örülünk neki. Ám most derült ki,hogy mielőtt mi összejöttünk 3 hónapig örömlányként dolgozott. Ha akkor tudtam volna nem jöttünk volna össze de eddig eltudta titkolni. Azt mondta irodai munkája van. Miután összejöttünk váltott munkahelyet ezt avval indokolta,hogy az egyik munkatársával volt valami afférja anno. Evvel nem is volt gond. Minden nap elé mentem szóval tudtam,hogy tisztességes munkája van. Most is csak azért mondta el,mert az egyik ismerőse ezt csinálja én pedig kértem,hogy egy ilyen nő ne is ismerje meg a gyermekünket és erre bukott ki belőle.

Ti mit tennétek a helyemben?


2013. nov. 14. 12:10
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)

Igazatok lehet. Szeret és nem akart megbántani. Amúgy egy nagyon csodás nő. Szép,kedves,megértő bármit megtesz értem, mindig azt nézi mi a jó nekünk és még az olyan személyeket is elkerüli akik a mi kapcsolatunkat bírálták. Nem épp szépen.

2013. nov. 14. 12:40
 22/29 anonim ***** válasza:
Irigyellek. Még babátok is lesz. Ne foglalkozz vele, ha a mai nők nagy részének csak ennyi szégyenleni valója lenne, akkor nagyon szép világ lenne:D
2013. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
12%

Én ott hagynám,mert nem venné be a gyomrom.De én már csak ilyen szar ember vagyok.

De csak aki ezzel a múltas dologgal jön,attól csak annyit kérdezek,hogy egy olyan emberrel is összejönnének,aki régen embereket ölt?Elvégre az is a múlt.Gondolom a válasz nem.

#kérdező:Ezt neked kell eldöntened,mert csak te tudod,hogy megtudod-e ezt emészteni,vagy nem.Embere válogatja,hogy hol a határ.

2013. nov. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó, elképesztően sötét vagy, hogy az emberöléshez hasonlítod szegény nő helyzetét. Tedd meg azt a szívességet a világnak, hogy nem szaporodsz, nem nevelsz egy hozzád hasonlóan ostoba, korlátolt gyereket, köszipuszi.
2013. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

"nagyon szép,kedves, családcentrikus nő"

"tudom,hogy ő a mindenem"

te ezek után te elhagynád? szomorú

2013. nov. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Úgy tudom, hogy ma ma van, nem 5 évvel ezelőtt.
2013. nov. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nesze neked nagyon szép és kedves nő... persze hogy kedves, egy prostinál az alap:D Meg családcentrikus, hát persze, hiszen annyi családapát kielégített...


Egy prostituált fogja felnevelni az elsőszülött gyermekedet. Nos, én a helyedben imádkoznék, nehogy kislány legyen, mert mégis miféle erkölcsi normákat ad majd át neki az a selejtes nő? Azt mondd már meg, hogy mások, akiknek anyagi gondjuk van, miért másodállást, vagy külföldi munkát vállalnak, miért nem a lyukaikat árusítják ki? Elárulom: mert ők ismerik azt a szót, hogy becsület, tisztesség. Ezeket az értékeket a feleséged összespermázta és aprópénzért eladta. Szép családanya lesz. Ha netán elveszted a munkát, majd asszonypajti önzetlenül kisegít.

2013. nov. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Szerinted miért mondják, hogy k.u.r.vából lesz a legjobb feleség? Milyen erkölcsöket fog tanítani? A baj az, hogy messze nem tudhatod. Lehet, hogy mivel tudja milyen, kőkeményen beleneveli a lányába, hogy ezt SOHA! Legalább látta a túloldalt.
2013. nov. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#24:Na mert a hozzád hasonló liberális gondolkodású nyomorékok,aztán annyira tökéletesek.Ha ennyire nem zavar,akkor hajrá!Az útszélén van elég nő.Engem eléggé zavarna,ha tudnám,hogy a nejem naponta 20-30 kamionos f**zát leszopta volna,még ha csak 3 hónapig csinálta akkor is.Ilyen nőtől alkalmi viszonyt sem akarnék,nem hogy gyereket.Az emberhez a múltja is hozzátartozik.Ha valakinek nem tetszik a múltja,akkor kapásból nem is kezdek vele és nagy ívben leszarom,hogy ki milyen éppen,mert kutyából nem lesz szalonna.

A gyilkolással pedig azért jöttem,mert azt mondtad,hogy az számít,hogy ki milyen ember,ergo egy jó útra tért tömeg gyilkosban is meg lehet bízni és teljesen mindegy,hogy ki mit csinált.

Szerintem az embernek úgy kell élnie az életét,hogy a tetteinek következménye van.Ha hülyeséget csinált,akkor vállalja érte a következményeket(csak sajnos manapság már minden elnézhető)!

2013. nov. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!