Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vele maradnátok?

Figyelt kérdés

5 éve ismertem meg a feleségem nagyon szép,kedves, családcentrikus nő. Én 33 éves vagyok ő most 25. Sose volt bulizós szóval semmi probléma nincs. 4 év után vettem el tudom,hogy ő a mindenem. Épp kisbabát várunk nagyon örülünk neki. Ám most derült ki,hogy mielőtt mi összejöttünk 3 hónapig örömlányként dolgozott. Ha akkor tudtam volna nem jöttünk volna össze de eddig eltudta titkolni. Azt mondta irodai munkája van. Miután összejöttünk váltott munkahelyet ezt avval indokolta,hogy az egyik munkatársával volt valami afférja anno. Evvel nem is volt gond. Minden nap elé mentem szóval tudtam,hogy tisztességes munkája van. Most is csak azért mondta el,mert az egyik ismerőse ezt csinálja én pedig kértem,hogy egy ilyen nő ne is ismerje meg a gyermekünket és erre bukott ki belőle.

Ti mit tennétek a helyemben?


2013. nov. 14. 12:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem ilyen egyszerű. Most mikor kellett volna szólnia? Az első randin? Ez a múlt, látszik, hogy mennyire szégyenli magát. Egyébként irigyellek, hogy 33 évesen találtál egy nőt, aki a mindened, és aki családcentrikus, ritka az ilyen. Babátok is lesz.
2013. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
79%

Nyilván szégyellete, hogy ilyen "munkát" kényszerült végezni, azért nem mondta el előbb. Amúgy tényleg nem is csinálta sokáig, ebből is látszik, hogy nem volt választása, de amint tudta, 3 hónap után abba is hagyta azonnal.


Amúgy ki az a hülye, aki ezzel nyitja az ismerkedést??? Már bocs, de az a válaszoló, aki ezt írta, hogy már az ismerkedés legelején el kellett volna mondania, az vagy nem normális vagy nem szokott emberekkel ismerkedni... Szerintem ez pont egy olyan dolog, amit nem mondok el azonnal fűnek-fának (főleg ha szégyellem is), hanem csak olyanoknak, akikben már megbízom annyira, hogy tudjam, nem ítélnek el a múltamért. A bizalomhoz meg idő kell.


Én tuti nem így nyitnám az első randit, hogy "Szia, Brigi vagyok, 24 éves, a kedvenc színem a kék, szeretek olvasni és kirándulni, ja és 3 hónapig prostituáltként dolgoztam!"


Most komolyan, ember... ki az, aki ezt egyből az ismerkedés elején a másik nyakába borítja??

2013. nov. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nos elmondása szerint nem szerette volna ezt csinálni csak volt pár nagyobb adóssága és gyorsan pénz kellett neki. Én nem akartam elhinni amíg nem láttam a felszólító leveleket ami igazolta. Azért félt elmondani,mert félt,hogy elhagyom hisz tudja mi a véleményem erről.

2013. nov. 14. 12:26
 14/29 anonim ***** válasza:
10%

Pár évvel ezelőtt 3 hónap miatt azért nem hagynék ott valakit. Bár elég esélyes hogy ha az elején tudom meg, akkor meg nem jövök össze vele. Viszont most már teljesen mindegy. Ha ingyen csinálta volna 3 hónapon át mindig más pasival, akkor az se lenne jobb.

25/F

2013. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem maradj vele ha megbánta és már megváltozott.
2013. nov. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
72%

12 Nem első randin, hanem mikor látja, hogy több lesz belőle. Akkor.


Kedves Brigi, itt szinte naponta nyilik prostituálktakról és exprostikról gyűlölködő kérdés, érdekesnek tartom, hogy most, hogy védítek ezt az embert. Hozzáteszem, sosem itéltem meg egyetlen prostituáltat sem, sőt, inkább kiálltam értük, ha olyan volt a téma.


Érdekes ez a pálfordulás:D

2013. nov. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem minden adott, hogy átöleld, megvigasztald, és olyan életet éljetek együtt, hogy soha többé ne kelljen ilyen eszközzel kimásznia a csávából.

Ha elfogadod a személyes magánvéleményemet:

A prostituáltat sosem itéltem el, csak azt aki igénybe vette a szolgáltatását!

De ez én vagyok. :)

2013. nov. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
79%
Öleld meg és mondd neki, hogy többet nem hozod fel a témát. Biztos, hogy nagyon bántja őt. Egy nőnek nincs rosszabb, mint a testét kiárulni vagy annál, hogy ezért kihasználják. Sajnos ez őt már egész életén át kísérteni fogja. Benned bízik, téged szeret és nem merte elmondani mert szégyellte is magát emiatt szegény. Ha nekem a páromról ez kiderülne én nem őt hibáztatnám... de ez már egy másik történet. Sajnálom őt. Ha most elhagynád emiatt, az lenne neki a kegyelemdöfés. Ha valóban szereted, akkor segítesz, hogy lelkileg ezt fel tudja dolgozni. Egyszerűen csak annyit kell tenned, hogy biztosítsd, hogy 100%-ban megbízhat benned és számíthat rád. Ennyi. Te vagy a mindene. Ne csak mondd, te is éreztesd vele.
2013. nov. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
81%
milyen prűd vagy te. sokan nem prostik, mégis több pasival lefekszenek fiatalon mint a feleséged. én nem haragudnék rá. amúgy a prosti ismerőse miért nem ismerheti meg a gyerekedet? ezt sem igazán értem. én a nő helyében elhagynálak mert sötét vagy.
2013. nov. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Az infók alapján úgy tűnik, egyszer elkeseredésében hozott egy rossz döntést, amit nem mert elmondani neked. Gondolom, az nem kifejezés, hogy ez téged most rosszul érint és hogy csalódtál a róla kialakított képben.

De ha szeretitek egymást, boldogok vagytok együtt, akkor nem hiszem, hogy most emiatt mindent borítanod kellene.

2013. nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!