Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon erőszakos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon erőszakos volt velem, többször is rászóltam de csak csak folytatta, félek, hogy megerőszakol. Szakítsak?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vagyunk együtt és én még nagyon nem érzem azt, hogy meg kéne történnie.. felmentem hozzá és szerintem ő azt szűrte le ebből, hogy le fogunk feküdni. Állandóan nyúlkált a bugyimba, de én nem akartam, de csak folytatta. Meg nagyon erősen leszorított, mindkét kezemet lefogta és nem tudtam szabadulni. Most eléggé negatív érzéseim vannak vele kapcsolatban. Ez elég ok a szakításra?
2013. nov. 15. 01:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha eddig nem hagytad el már ne tedd. Valószínűleg szeretnéd is,hogy megerőszakoljon kicsit, csak utána ne írjál ki olyan kérdést,hogy most hova kell fordulni,mit kell csinálni? Sőt, várd meg,hogy jól megpofozzon előtte,az még elég jó előjáték.
2013. nov. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Te együtt bírsz lenni egy olyan férfivel akitől félsz? Hogy nevezheted partnerednek, ha tartasz tőle, hogy bántani/zaklatni fog?

A szerelem/szex bizalomra épül, arra hogy örömet szereztek egymásnak úgy hogy tiszteletben tartjátok a másik határait azt is ha azt mondja nem...ha erre nem képes nem értem mit vársz.


Dobd ki és javaslom szólj apukádnak/bátyádnak hogy segítsen legyen veled, mert ha egy ilyen embernek eldurran az agya nem árt ha ott van egy férfi. (meg egyáltalán nem árt ha tudja, hogy ne merjen hozzád érni mert van aki megvéd)

2013. nov. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Bőven elég ok a szakításra.

Mire számíthatsz?

2013. nov. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. nov. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
22
2013. nov. 18. 22:48
 16/19 anonim ***** válasza:
Akkor ő sem egy zsenge, türelmetlen, tapasztalatlan 16 éves, szóval annál inkább szakíts meg vele lehetőleg mindenféle kapcsolatot.
2013. nov. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, szakíts..
2013. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
szakíts, de azonnal. Ez már erőszak volt. "nem tudtam szabadulni" ez már erőszak, még jó hogy megúsztad. Veszélyes. Ezt el kell utasítanod. Bővel elég a szakításra. A nők nem arra valók, hogy megerőszakolják őket.
2013. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os!: Ez nem garancia semmire sem, hogy nem fog nyúlkálni, vagy erőszakoskodni. Ami pedig a harapófogós kérdést illeti azzal max megszorítod de ha ellenáll a fájdalomnak a fickó, hát nagy kaland de rosszabb esetben le is vághatod a fogóval, ha véletlen úgy sikerül de akkor az erőszakoló helyett te kerülsz bajba, úgyhogy ne buzdítsd a kérdezőt testi fenyítésre, vagy sértésre! Mit szólnál ahhoz, ha egész egyszerűen valaki csak úgy kivágná a petefészkedet, mondván valami nem tetszett neki a viselkedésedben? Na hoppá?!!. Szóval úgy vigyázz ezzel a kijelentéseddel, mert itt fordítva is megtörténhetnek ám a dolgok. Te meg kérdező!: Legközelebb majd egy kicsit okosabb leszel, és nem fogadod el azonnal a meghívást a lakására mert hát ezek szerint sajnos ő ezt kihasználja, hogy a saját terciáján van. Viszont te is hibás vagy annyiban, hogy nem hagytad ott azonnal, mikor elkezdett erőszakoskodni ilyen esetben ha a legkisebb jelét is látod annak a nem kívánt dolognak azonnal menekülj, amíg nem késő!.


(33F)

2018. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!