Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom hogy jó döntést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merlotte kérdése:

Honnan tudom hogy jó döntést hoztam?

Figyelt kérdés

Úgy kell kezdjem a rövid kis ismertetést hogy 25 éves vagyok és nem vagyok már tini, sokmindenen keresztül mentem már, mégis most először az életben nem tudom hogy jó döntést hoztam –e.

Persze logikusan az ember igy döntene ahogy én most… viszont félek hogy sosem leszek boldog, hiába kapok meg minden szeretetet és törődést és figyelmet. 

A helyzet a következő.

3 évvel ezelőtt ismerkedtem meg az exemmel, tényleg életem legnagyobb szerelme és hiszem hogy ő az igazi. Együtt is éltünk másfél évet. Ő viszont az a tipikus rossz fiu.. kis gengszter féle, gettós utca gyerek, kábítószerrel és bandázgatásokkal. Teljesen más norma szerint él, és neki furcsa az hogy én „normális” kapcsolatot szerettem volna.. Mindegy.. eldurvultak a dolgok és elköltöztem tőle, már másfél éve… de azóta sem tudtuk egymást elengedni, azóta többször szerelmet vallot ő is és én is neki.. tudjuk hogy egymásnak vagyunk az igazi, csak más értékrendekkel. NIncsennek nagy elvárásaim, viszont azokat az alap dolgokat sem tudja nekem megadni, mint pl közös séta, közös programok, és egyébként is, mint egy normális kapcsolat..

Most alakulóban van egy férfivel az életem aki mindent megad nekem, nagyon szeret, figyelmes, és nagyon jól érzem vele magam. Eltudnám vele képzelni a család alapítást is. Ezt most közöltem az exemmel is, ( mert hogy eddig összejárogattunk..) még most is másfél év után egy nagy dráma volt a búcsúzás… szörnyű szív facsaró… kegyetlen volt..ott állt előttem persze tökre agressziv volt mindennek lehordott, de tudtam hogy nem gondolja komolyan, és ott állt előttem és csak néztem és csak azt vettem észre hogy szeretem minden egyes mozdulatát, nagyon tetszik és imádom… Ő is sírt.. a nagy macho… és én is… zokogtam… 2 napig… közben meg mellettem áll az új barát…


Aztán most… felvetődik bennem a kérdés… jól döntöttem? tudok boldog lenni úgy hogy nem a nagy szerelemmel vagyok együtt?


2013. nov. 15. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egyedül az új pasidat sajnálom a történetből
2013. nov. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért,mert valakivel hatalmas a lángolás még nem ő az igazi.

Ha nem tudja megadni neked amire vágysz, akkor nem ő az,akit keresel.

Ha a srác,akivel most kezdted, megfelel számodra, akkor adj neki egy esélyt, de szerintem fontos vele tisztáznod,hogy vannak még érzéseid az ex iránt.

Így őt is inspirálod arra,hogy a legjobbat hozza ki magából,ami miatt elfelejtheted az előzőt és beleszerethetsz.

Lehet,hogy nem egyből fogsz beleszeretni,de ha jól érzed magad,adj neki esélyt, lehet,hogy a végén kiderül,hogy ő az igazi:)

Egyébként,hogy konkrétan a kérdésedre válaszoljak, szerintem a lehető legjobb döntésed volt,hogy lezártad, de magadban is le kell zárnod!!

2013. nov. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy a leendo gyerkocok milyen peldakepnek tekinthetnek majd a leendo apjukat. Szerintem nem kerdes, jol dontottel.
2013. nov. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Te az exben azt szeretted, aki lehetett volna, nem aki volt. A mostanit én is sajnálom. Boldog csak akkor leszel, ha először megtanulsz egyedül boldog lenni,és utánna jöhet majd az igazi. Addig nem.
2013. nov. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az exem pont ilyen volt mint a tied.

Akármikor próbáltam új kapcsolatot valakivel, felbukkant és engedtem neki.

Aztán becsúszott a baba és otthagyott.

Erre gondolj, amikor engedni akarsz neki, mert lehet hogy a szarban elhagyna a nagy macsó.

2013. nov. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy ennyire oda a mostani párodért, akkor ne tervezz vele még komolyra. Ha igazán te lennél az exed életének a középpontja, nem gondolod, hogy már változtatott volna a viselkedésén?
2013. nov. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az ez eddigi hozzászólásokat, várom még azért az okosságokat. én is úgyérzem amugy hogy így kellett döntenem, csak kicsit elbizonytalanodtam. a jelenlegi párom mindenről tud, és mellettem áll... én is sajnálom őt... és azért is félek hogy túl jó hozzám :(
2013. nov. 15. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!