Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy csak unaloműz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy csak unaloműzésből jár fel társkeresőre?

Figyelt kérdés

Most jöttem össze a barátommal,de látom,hogy még mindig rendszeresen -ált. naponta- feljár társkeresőre (ahol megismerkedtünk) és elő is van fizetve ilyen pluszokra ott.

Nem igazán sikeres a lányoknál,lehet egy kis önbizalom gyűjtésre vagy beszélgetésre megy fel? Fiúk,nálatok előfordulhat,hogy komolytalan szándékkal csak úgy feljártok társkeresőre,ha van barátnőtök?

20L-22F


2013. nov. 15. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem van barátom, és én is regisztráltam már be társkeresőre csak úgy szórakozásból, mert kíváncsi voltam kinek tetszenék, kik írnának rám. Persze sokáig nem voltam fent ott, és nem is írtam levelet senkinek sem. Sőt, amikor összejöttem a barátommal, ő is még 2-3 hónapig írt facebookon lányoknak (ezt utólag tudtam meg :D), de nem sokmindent, csak mégis hogy "szia, hogy vagy? mizu? rég beszéltünk",stb.. Bár volt akinek szivecskét írt, de így visszaolvasgatva nem érdekel, bár kapcsolatunk elején biztos zavart volna:) Viszont tudom, hogy nem akart tőlük semmit, csak furcsa lett volna, hogy hirtelen összejött velem, és utána már akkor senkinek se írjon? szóval szerintem erről is "le kell állni".
2013. nov. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát a társkeresőzés egy kapcsolaton belül szerintem eléggé távol áll az unalomtól.

Nekem is volt már több szabadidőm az életemben, és találtam is unaloműző elfoglaltságot, de

az még magányosan sem a társkeresőzés volt. Lassan 10 éve vagyok házas, de egyszer sem néztem

rá társkereső oldalra. Szóval nehezen tudom elképzelni az unalom űző motivációját.

A társkereső oldal eléggé cél orientált, kicsit olyan, mintha én szerelvény boltba járnék autó alkatrészért.

Én arra gondolnék, hogy simán csajozik.

De nagyon kedves lány lehetsz, ha próbálsz ilyen jóhiszeműen más magyarázatot találni.

2013. nov. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jaja, eltűnni köcsög dolog, de azért nem kéne minden nap feljárni
2013. nov. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát már nem azért 2-es válaszoló, de nem minden társkereső társkeresésről szól! Gondolj csak bele, mennyi funkciót be lehet állítani! Rengeteg oldalon láttam olyat, hogy "csak barátkozás céljából vagyok fent", "Magam sem tudom, miért vagyok itt", "ismerkedem", "szexkapcsolat érdekel" stb... Szóval rengeteg olyan "társkereső oldal" van, ahol csupán barátkozni is lehet... Én chat.hu-ra jártam sokáig, az is át lett alakítva társkeresővé, mégis megtaláltam azt a csoportot, akik csak szórakozásból/barátkozásból jártak fel, és elég sok ismerősöm lett így onnan, akikkel BARÁTKOZÁS céljából találkoztam is, és nem csak fiúkkal, hanem lányokkal is! Szóval nem kellene erre is általánosítani :)
2013. nov. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül elhiszem amit mondasz, de társkereső kapcsán nem sima barátkozás az első amire gondolnék. :)))
2013. nov. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Hát a barátomnál a barátkozást biztos kizárnám.

2013. nov. 15. 11:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne beszéljünk már mellé! A társkereső az társkereső, legfeljebb, ha nem tetszik az illető, aki bepróbálkozik, közlöd vele, hogy "bocsi, de mint látod csak BARÁTOT KERESEK".


Kérdező: én nem járnék fel unaloműzésből társkeresőre úgy, hogy már van barátnőm, főleg nem fizetnék elő plusz dolgokra. Elképzelhető, hogy nem érzi stabilnak a dolgot és a "biztonság kedvéért" melletted még halászgat. Ha zavar, kérdezz rá nyugodtan!

2013. nov. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. nov. 15. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!