Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Miért regisztráltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Miért regisztráltok társkeresőre, ha van párotok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A kérdést már megfogalmaztam,várom az indokokat..."Kapcsolatban,csak barátkozom!". Barátkoztok mi? :D Elég undorító dolog az épp aktuális párotokkal szemben szerintem,de ezt azt hiszem más épeszű ember is így gondolja....Ha valami hiányzik a kapcsolatból(márpedig hiányzik mert nem regelnél be egyébként) akkor miért nem lehet megbeszélni?vagy ha nem megy minek erőltetni?Bár igen egyszerűbb ebbe menekülni,és az épp aktuális partnertől várni,hogy megerősítse a lelkecskéteket,mert csak akkor mertek lépni... :D Vicces az ilyen,hányok tőle,de még sok normális hímnemű egyén is :) Vagy csak inkább félre lépnétek,a kaland kedvéért aztán meg csodálkoztok,ha úgy tekintünk rátok? .... :D :D Ha barátkozni akarsz miért nem mégy el a barátnőddel szórakozni,és miért társkeresőn kell? :D Tudod miért? Mert magad sem tudod mit akarsz....:) Na jöhet a fikázás,hidegen hagy és jöhetnek az Alfahímek is akik fikáznak a lányok helyett is... :D

2013. okt. 26. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek a kis ribizlik csak arra mennek hogy rengeteg levelet, bókot, ajánlatot kapjanak. Ettől dagad a csiklójuk a korcs szukáknak.
2013. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 NyolcOne9 ***** válasza:

Én is sok ilyennel találkoztam már. Minek barátkozik egy társkeresőn, ha van valakije? Nem elég neki a párja?

Egyszer megkérdeztem egy lányt, hogy miért regisztrált. Azt mondta, hogy azért, mert nincs önbizalma. Na, ez mindent elmond a női nemről... :)

2013. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És egyre több az ilyen... Undorítóak... :D De 8%uk csinálja ezt kb...
2013. okt. 26. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem regisztrálok.


Amúgy ne nevess már minden mondatod után, áhh... :D :D

:D

:D

Hidd el, azok a nők, akik ezt csinálják, nem hatódnak meg a kis eszmefuttatásodtól. Te sem vársz igazán választ erre a kérdésre, csak rinyálsz. Uncsi.

2013. okt. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na,ez a baja magad fajtával,hogy ha valaki leírja a véleményét,számon kér az egyből rinyálás...:D Mielőtt megszólalsz tisztázd magadban a fogalmakat,mert nem gyenge fogalomzavarban szenvedsz:D Te szerencsecsomag... :D
2013. okt. 26. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek nem lányok,hanem korcsok. Mindenkinek jobb lett volna ha az anyukájuk a falhoz b*szta volna őket miután megszületek!
2013. okt. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!