Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már szeretők?

Figyelt kérdés
Tehát harmadik egy kapcsolatban?Ezt tabuként kezelik az emberek.Egy ismerősömmel beszélgettünk és rájöttünk,hogy rengetegen vannak ebben a helyzetben,csak nem tudunk ezekről sokat,mert természetesen titkolják meg szégyellik.
2009. nov. 18. 10:29
1 2
 11/15 anonim válasza:
91%
hát nem egyszer:D.. csak az a szívás hogy buli végéig tart az egész.. nem szégyenlem.. de annak se őrülnék ha én barátnőm csinálná ugyan ezt.. de viszont ha nekem van barátnőm akkor soha nem csalom meg.. nálam nem kifogás hogy sokat ittam
2009. nov. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és nem is lesz.
2009. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is szerető vagyok. Nekem csak ő van az életembe mert tiszta szívemből szeretem. Van egy gyerekük... és eltitkolta előlem hogy nemsokára lesz másik :S De nagyon szeretem és nem tudok elszakadni tőle.még ezek után se. bár a dolgo úgy áll most ő haragszik rám amiért zogoktam neki hogy tehette ezt :( sokan vannak ezzel így... ez szerintem nem elitélendő minden szempontbol..sose tudhatod mikor kerülsz ilyen helyzetbe :)
2010. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Voltam szerető.

Halálosan szerelmes voltam..

de visszagondolva iszonyú sok fájdalommal járt.

Összességében nem érte meg.

2011. márc. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, most is szerető vagyok már 2 éve. Nekem is van párom és a szeretőmnek is van felesége és gyerekeink is vannak. Nem vagyunk rá büszkék, de ez van. Megszerettük egymást. És igen, mint ahogy írtad mi is titkoljuk. Nem szeretnénk elveszíteni a gyerekeinket! Nem tudom meddig bírjuk még ezt, mert nagyon nem könnyű szeretőnek lenni. Sokszor nagyon jó és boldogok vagyunk, de nagyon sokszor meg rengeteg fájdalommal jár. Nehéz....soha többet nem mennék bele ilyen kapcsolatba.
2011. máj. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!