Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most kezdtem el járni valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdtem el járni valakivel, de nem érzem azt hogy megőrülnék érte meg hogy szerelmes vagyok. Ez normális? Később kialakulhat?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 hónapja ismerjük egymást,tetszik meg minden meg aranyos de nincsenek pillangókahasamba,a szerelmes számokról nem ő jut eszembe,ésnem várom epekedve a találkozókat.
2013. nov. 16. 10:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Én is így vagyok. Max. Átölel, semmi puszi, csók. Tapasztalatlan eléggé. 16,5/F És már nem tetszik annyira. Lassan szakítok vele, szerintem jobban járnál te is. 17,5/L
2013. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%

5-ös jó nagy baromságot írt.

6-ossal viszont egyetértek neki van igaza az emberek kis hányada jön ősze úgy hogy már szerelmes. Én pl tarskereson ismertem meg a párom és idegenként találkoztunk pár randi alatt el kell dönteni összejöjjünke a másikkal mert ha nem esélyünk se lesz beleszeretni hisz többé nem találkoztunk volna. El lehet dönteni pár randi alatt van e annyi a dologban hogy összejöjjünk. A szerelem megjön ha az alapok megvoltak érezted amit kellett. Ez így a szerelem eloszobaja dr

2013. nov. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Uhh köszönöm a válaszokat! Főleg annak aki azt a hosszú szöveget írta...nagyon durván belém látsz!
2013. nov. 17. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!