Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék hatni az érzései...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék hatni az érzéseire? Hogy megrémüljön, hogy elveszíthet, ha nem lép!?

Figyelt kérdés

Rossz kapcsolatban él, ezt ő is beismerte. Mégsem lép, pedig tudom, hogy érez irántam is valamit. Mit tegyek, hogy megrémüljön, hogy elveszíthet? Hátha megteszi a kellő lépést..


22/L


2013. nov. 16. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Rájön,hogy elveszíthet és ki is dob.Jól tenné...

Te miért nem lépsz?Miss pitsa?

2013. nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Remélem kivág téged egy életre, és mindenki előtt megmutatkozik a gerinctelenséged, hogy képes vagy egy másik emberrel ilyen játszmát csinálni, és még ahhoz sincs eszed, hogy egyáltalán gondolkodj, hogy meddig mehetsz el egy másik emberrel szemben.
2013. nov. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha pasi vagy, és az akire én gondolok, mindazok után ahogy megbujsz a háttérbe, ne kerülj a szeme elé, mert nem teszed zsebre amit kapni fogsz tőlem.
2013. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22 évesnek, és nőnek végképp ne ird magad, amikor bőven 40+-os vagy, és pasi.
2013. nov. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jesszusom miért lennék pasi? :D én nem akarom elvenni a bnöjétől, csak azt akarom, hogy sajnálja, hogy nem lépett. nem akarok második lehetőség lenni!
2013. nov. 16. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!