Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit csináljak? Nem szeretem, de féltékeny vagyok.

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron összejöttem egy csajjal.Klassz volt meg minden de 60km-re lakott és volt, hogy három hétig nem is láttam,5 hónap után dobott, mert sok volt ez a távolság.Hiába találkoztunk kevesett és nem is volt sok közös élményünk, nagyon a padlóra vágott.Tudtam, hogy az egyik barátommal sokat beszél neten, mert végülis rajta keresztül ismertem meg én is, régebben osztálytársak voltak.Most ez a spanom elmondta, hogy szokott vele találkozni és épp összejövőben vannak.Hirtelen elönött a düh és a féltékenység.Nem értem miért, hisz van csajom, akit szeretek is és a volt barátnőmre még gondolni se szoktam max. ha egy zenéről eszembe jutt.

Haragszom a haveromra és úgy érzem hátba támadott.Köztünk sose volt ez a " haverexcsajatabu" téma

.Tényleg szeretem a csajomat, de úgy érzem nem bírom ki ha más - főleg a haverom - mellett kell látnom.

Volt már veletek ilyen vagy hasonló?


2013. nov. 16. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

"Nem szeretem, de féltékeny vagyok."

"Tényleg szeretem a csajomat, de úgy érzem nem bírom ki ha más - főleg a haverom - mellett kell látnom."

?

2013. nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy hiába nem szeretem nem akarom látni, hogy más ölelgeti,puszilgatja stb.

Vagy most mit nem értettél?

2013. nov. 16. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Töltsd ki a dühödet valamelyiken vagy mindkettőn. Egy verés ráférne mindkettőre.
2013. nov. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A jelenlegi csaját szereti, a haver meg az excsajt fűzi, nem ugyanaz a kettő :)


Kérdező, próbálj meg higgadt maradni. Gyakori ez a reakció, de tudatosan le kell állítani. Attól még, hogy nektek nem jött össze, nekik összejöhet. Próbálj erre gondolni.

2013. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csajom?? Annyira nem tetszik ez ä szó.... Miért nem lehet azt mondani hogy barátnö? : (
2013. nov. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!