Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nagyon féltékeny,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nagyon féltékeny, pedig nincs rá oka! soha nem csaltam meg, nem is csalnám és oda vagyok érte! De még a munkahelyemen is óránként hívogat, ha nem veszem fel, veszekszik velem. Szeretem, de ez már sok! Szakítani nem akarok, mi legyen?

Figyelt kérdés
25 / F
2013. okt. 29. 13:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Majd megunod es akkor majd nem lesznek fentartasaid a szakitassal kapcsolatban sem. Egy ilyen lany nagyon idegesito es a viselkedese megoli a kapcsolatot.
2013. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
de egyébként meg imádnivaló, ez az egy rossz tulajdonsága van. és rájön magától,hogy feleslegesen vitázott velem, utána angyal lesz. mintha nem is ő lenne,amikor 'betámad' , nem értem,hogyan tud ennyire megváltozni egy pillanat alatt
2013. okt. 29. 13:40
 3/23 anonim ***** válasza:
ez tényleg sok.. tettél vmi félreérthetőt?
2013. okt. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
amúgy én is ilyen vagyok, az exem miatt:(
2013. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Hát komám, ez csak roszabb lesz. Nagyon meg lesz keserítve az életed, ha maradsz, ha mész. Tapasztalatból mondom.
2013. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Zakathol ***** válasza:
Szakíts. Semmi értelme az időd pazarolni egy ilyen nőre, még akkor is, ha csak ez az egyetlen hibája van. Hidd el, tapasztalat (8 évig húztam egy hasonlóan féltékeny csajjal, de a végeredmény ugyanaz lett :D )
2013. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
En mostanaban szakitottam egy ilyen lannyal. Amig meg csak veszekedeseket provokalt, meg en is birtam ... de amikor mar kesz osszeeskuves elmeleteket fabrikalt es kesz torteneteket kitalalt, hogy en biztosan ezt meg azt csinalom, akkor szepen leleptem. Szeretem meg most is, de a nyugalmat jobban.
2013. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Búcsúzz el tőle, mert ez idővel csak rosszabb lesz.
2013. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
de h bírjátok szakítás után? én belehalnék úgy hiányozna, mert nagyon szeretem!nem tudna ezen változtatni? segítenék neki ha lehetne. az a baj,hogy annyira meg akarok felelni neki,hogy szinte már nem merek hozzászólni senkihez sem! azt mondják rólam,h beképzelt lettem, pedig csak félek akárkivel szóba állni!mert annyira szeretem,hogy nem akarom ezzel se megbántani :/
2013. okt. 29. 13:52
 10/23 anonim ***** válasza:
Pont erre megy ki a játék. Mir ráébredsz, hogy menekülnöd kell már nem lesz akihez szóljál és bele fogsz rohadni a kapcsolatba. A balhé egyelőre csak emiatt megy, amikor már mindenkit elmart körüled, akkor majd menni fog már minden máson is. Az ilyen kapcsolatok nem véletlenül tartanak vagy nagyon rövid vagy nagyon hosszú ideig.
2013. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!