Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Szerintetek?

Figyelt kérdés
van egy fiú, aki nagyon tetszik de nem beszélünk viszont a legjobb haverja nyomul rám. a kiszemelt fiún is látszik, hogy tetszem neki de elég félénk illetve a barátja miatt nem is csoda,hogy nem lép. nekem viszont kell ő. szerintetek mit csináljak?

2013. nov. 16. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
építs űrhajót.
2013. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lépj te, na bumm...
2013. nov. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kapcsold le a bojlert.
2013. nov. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Építsd le a haverját, és közeledj a másik sráchoz. Legyél többet a közelében, mosolyogj rá, beszélgess vele, akár még egy bókot is elnyomhatsz, kérj tőle segítséget stb.
2013. nov. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
légy oly kedves fáradj le a boltba és vegyél nekem 1 kg mentolos hurkát, mert azt szeretem
2013. nov. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Építsd le mindkettőt és gyere össze velem, mert nagyon szeretnék barátnőt, 22 éves vagyok, de nem gond. Előbb utóbb nagykorú leszel te is, szóval minden a legnagyobb rendben van, én Mátranovákon lakok, gyere el, jó lesz, nem bántalak, rendes vagyok.
2013. nov. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os!

Nem durva ez egy kicsit?

2013. nov. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Durvának durva, de, ha egyszer nem találok korombeliek közül senkit akinek elég jó vagyok, akkor keresek kiskorút, nekem nem számít, hogy 14 vagy 40 éves nőm van, csak legyen valamilyen könyörgök! XD
2013. nov. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát figyelj.. hogyha nem tetszik neked a srác aki nyomul, akkor jobb hogyha hamarabb tudja meg, mert pofára fog esni.. szóval szerintem még jófej lépés is lenne tőled ha úgymond "lekoptatnád" szegényt :)
2013. nov. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!