Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod elkezdene egy régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod elkezdene egy régi ismerősével (akivel volt már szex) feltűnően hosszadalmasan és rendszeresen facen chatelni mit tennél, vagy tennél valamit egyáltalán?

Figyelt kérdés

a párod meg csak annyit mond, úgy sem lenne köztünk semmi,mert te itt vagy nekem, neki meg van barátja.

de a csaj úgy érzi a barátja nem is szereti. a párod meg amikor vele chatel mindig mosolyog, meg minden sor tetszik neki, meg be van sózva, eleve úgy megy fel facre...most ezt csupán végig kell nézni, és reménykedni, hogy nem lesz belőle semmi, mert úgy is messze vannak egymástól, szóval elviselni ezt a "plátói izgalmas szerelmet"?


2013. nov. 17. 20:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát áltathatod magad, de az, hogy annyit és úgy beszélget azzal a csajjal, nehogy azt hidd már, hogy véletlen.

Mellesleg: Van egy ismerősöm, akinek a barátnője megkérdezte, hogy kié az a női hajszál az ingén ami rajta volt:) A srác válasza: a másik barátnőmé. Erre a csaj: Hahaha, jaj, olyan hülye vagy:D. És tényleg a másik barátnő hajszála volt.

2013. nov. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

tényleg ilyet én is hallottam már :) egy csaj mellett feküdt a pasi az ágyban, felhívta a bnője kérdezte hol vagy, erre a srác: egy csajjal az ágyban. a bnő is röhögött.


de nehogymá ebben legyek

2013. nov. 17. 22:17
 13/17 anonim ***** válasza:
Ilyenben nekem is volt részem. Nem akarlak elkeseríteni, de... Pár hónapos facebook-on és sms-ben való incselkedés után csak összeszűrték a levet. Az én pasim is "szeretett" persze. Csak az volt a baj, hogy másokat is szeretett:D
2013. nov. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

belegondolva szerintem elég gyakori, hogy csak a véletleneken múlik, hogy egy pár együtt marad e vagy sem. nem jön kísértés semmilyen pillanatban, vagy nem jön semmi más, ami szétzilálna, vagy pont jön valami, ami összetart. véletlenek halmaza az egész. persze kell a saját akarta, meg tenni a kapcsolatért, de azért a körülmények azok körülmények.


kíváncsi vagyok hány elvált párból lenne elvált egy lakatlan szigeten ahol ketten vannak...

2013. nov. 18. 00:08
 15/17 anonim ***** válasza:
Kísértés mindig jön. Kérdés, hogy ellen akar-e állni neki az ember lánya/fia. Szó sincs róla szerintem, hogy véletlenek halmaza lenne egy kapcsolat:)
2013. nov. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

de már az x-edik kísértés

én maradok a véletlen halmaz elméletnél

2013. nov. 18. 00:26
 17/17 anonim ***** válasza:
Egészen nyugodtan:) Nem ma, nem mi, és nem itt fogjuk kihúzni a fejed a homokból, úgyhogy én nem is erőlködök ezen:) Sok boldogságot. Viszont a féltékenykedést felejtsd el, mert azzal a rossz irányba tereled a dolgokat.
2013. nov. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!