Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy megbánja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megbánja, hogy kihasznált?

Figyelt kérdés

Naiv voltam, egészen odavoltam a srácért, de nagyon úgy tűnik, hogy csak néhány estére kellettem neki. Egy közös barátunktól tudom, hogy ő sem teljesen közömbös irányomban, mégis egy jóideje már nem keres.


Mit tehetnék, hogy esetleg megbánja, hogy csak ennyire kellettem neki? Vagy legalább elgondolkozzon azon, hogy hülyeséget csinált?!!


21/L


2013. nov. 17. 22:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hagyd a pi csaba
2013. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
ez mindig két emberes játék. kell egy pasi, aki szexre hajt, és kell egy csaj, aki hagyja magát. szerintem nem érdemes bosszún törnöd a fejed, inkább vonj le magadnak tanulságot. például hogy ne add magad könnyen senkinek.
2013. nov. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nem bosszúnak szánom, csak szimplán szar nagyon, hogy csak ennyire kellettem. és persze jól esne, ha rájönne, hogy többet is akar. (tudom, naív dolog ezen mégcsak gondolkodni is, nemhogy reménykedni..)
2013. nov. 17. 22:55
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinált hülyeséget.Gondolom annyira szörnyű érzés volt vele a szex hogy még párszor megtetted.Sőt lehet te vagy aki kihasználtad és most rá akarod kenni az egészet mert bántja a hiúságod.
2013. nov. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
Öld meg!!!
2013. nov. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
persze, én hassználtam ki, aztán eldobtam mint egy rongyot. azért szenvedek... én azt hittem többet szeretne, mivel ezt is mondta..
2013. nov. 17. 22:57
 7/19 anonim ***** válasza:
47%
Egy 18 eves lanytol meg oke ez a bugyuta cselekedet egyuttes de 21???? Talan nem kene mindent dugassal inditani...
2013. nov. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mi többet tudnál nyújtani.
2013. nov. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
jobb, ha megszokod, hogy sokan tényleg szexet akarnak, és nyilván azzal etetnek, hogy többet akarnak, különben nem feküdnél le velük. ha pedig minden áron meg akarod leckéztetni, úgysem sikerül, mivel te nem vagy elég fontos neki ahhoz, hogy ő rosszul érezze magát. és nemcsak hogy továbbra is sz*rul érzed majd magad, hanem még hülyét is csinálsz magadból.
2013. nov. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ez most jó tanulópénz volt.Már az elején le kellett volna szögezned,hogy te csak x idő múlva szeretnél szexet,amikor már megismertétek egymást,és csak akkor,ha komoly kapcsolatban gondolkodik.Akkor nem lett volna ez a vége.Legközelebb majd így csinálod,és nem adod magad oda az első kedves szóra.Nyilván ő is kihasználta a helyzetet,ami valóban nem szép dolog,de te is hibás voltál,mert felelőtlenül csináltad az egészet.
2013. nov. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!