Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy megbánja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megbánja, hogy kihasznált?

Figyelt kérdés

Naiv voltam, egészen odavoltam a srácért, de nagyon úgy tűnik, hogy csak néhány estére kellettem neki. Egy közös barátunktól tudom, hogy ő sem teljesen közömbös irányomban, mégis egy jóideje már nem keres.


Mit tehetnék, hogy esetleg megbánja, hogy csak ennyire kellettem neki? Vagy legalább elgondolkozzon azon, hogy hülyeséget csinált?!!


21/L


2013. nov. 17. 22:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
utolsó két hozzászólónak köszönöm az előítéletektől és bunkóságtól mentes válaszokat! :)
2013. nov. 17. 23:07
 12/19 anonim ***** válasza:
Azért azt te is beláthatod,hogy hibáztál.Nyilván ha időt kértél volna tőle,akkor kibukott volna a valódi énje,és nem történik ez.Persze ő sem szent,ez tény,viszont neked is át kell gondolnod,legközelebb mit csinálj másképp.Óvatosnak kell lenned,mert a világ tele van ilyen pasikkal.Mindezt nem bántásból írtam,fiatalabb koromban voltam hasonló helyzetben.Utolsó válaszoló vagyok.
2013. nov. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van, kedves utolsó kommentelő! hülye voltam, naív és reménykedtem. következőkor majd jobban figyelek, jobban átgondolom a dolgokat. és lehetőleg megpróbálom elkerülni a hirtelen helyzeteket, mint ahogy ez a fiú is becsöppent az életembe. mert olyan gyors volt, hogy hú...
2013. nov. 17. 23:20
 14/19 anonim ***** válasza:

nem kell bosszút állni.

az semmire sem jó

2013. nov. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Van olyan is, hogy már nem szeret. Ennyi!


Ezt meg kell tanulni kezelni. Mindenkinek joga van ahhoz azt mondja : Köszönöm ennyi volt!



Biztosra meg sosem tudsz menni! Csalódott vagy, mert csalódtál az elvárásaidban illetve nem felelt meg az elvárásaidnak. De erről nem ő tehet hanem TE.


Tanuld meg szépen elviselni a visszautasítást. És szerintem attól semmi nem lesz jobb ha később fexel le vele, csak így van miért kígyót békát kiabálni...

2013. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 melinda frantisek válasza:
Szerintem meg hagy egy kicsit hadd gondolkozon el a dolgokon..ne irogass neki ne keresd semmit se csak hagy beken egy picit es ha szeret vagy tobbet akar akkor amugy is keresni fog..ja es azert is hagy egy picit mert ilyenkor kezdenek el a legjobban kapkodni valakiert amior lassak hogy a csajt mar nem erdekli...en is most pont ezt teapszem xdxd
2013. nov. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Semmit az ilyen nem bánja meg azért mert te valamit teszel.

A élet megtanítja előbb vagy utóbb.



(Engem 18 évesen bntottak meg így, idén kért bocsánatot a srác amikor az esküvőm miatt garatulált...27 évesek vagyunk


Idézem


"Azt hiszem egy f...sz voltam"


Én csak annyit mo dtan: "spongyát rá! Ettől vagyok aki vagyok, sok dologra megtamíott az életre' vagyis annak egy oldalara az a kapcsolat(3 hónapig hülyített és volt mellettem 2 maik nője) valószínűleg kellett ahhoz, hogy értékelni tudjam később azt amim tényeg van..."


Igazából én túl voltam már a megbocsátáson, hiszen régen volt segíteni akartam neki, de csak rosszabbul érezte magát tőle...



Tudom, hogy nehéz, de próbld meg úgy felfogni, hogy kell a semélyiségedhez, kellett ahhoz, hogy megtudd ilyen férfiak is vannak.

Mr más tudni, és más úgy tudni, hogy tapasztalod.

Viseld emelt fővel, ne kicsinyes bosszúkon járjon az agyad...

Ha meg akarod vele "bánatni"a tettét csak tovább alázod magad.

Viseld emelt fővel!

2013. nov. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A.R. ***** válasza:
Miért vagy madár? :D
2013. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Semmit ne tegyél. Lépj tovább és tanulj az esetből.


Nem rég én is pórul jártam.Nagyon csűnyán...A sráccal tök normális vagyok,mármint nem töröm bosszún a fejem,csak elvagyok, jól érzem magam. Ő meg a falat kaparja mikor látja,hogy más pasikkal beszélgetek.De tényleg,csak beszélgetek és totál ki van.Vele meg inkább közömbös vagyok,ha kérdez válaszolok,annyira nem izgat már.Azt se bírja ki,hogy ne keressen, hát felőlem már fejre is állhat,akkor is jól érzem magam nélküle.:)

2013. nov. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!