Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan én vagyok a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
A párommal tegnap épp egy kajáldába voltunk amikor egy furcsa fazon ( ittas is meg szerintem nem 100-as) rám nyomult. Én nagyon megijedtem. Aztán valahogy csak leráztuk közben mondtam a páromnak,hogy mindjárt behúzok a pasasnak egyet mert nem akart elhúzni mellőlünk. ( jó persze nem hiszem,hogy megcsináltam volna,de nagyon ideges voltam ) Aztán amikor mentünk már kifelé még kicsit mérgelődtem. Erre a barátom megsértődött,hogy minek kell magamat felhúzni meg miért kell ilyeneket mondanom és nem vagyok normális. Szóval megsértődött és egész este nem szólt hozzám,hazaértünk és magára húzta a takarót és reggel is duzzogott még. Most tényleg én vagyok a hibás,hogy megijedtem és megakartam volna védeni magam ?
2013. nov. 18. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem volt oka, hogy duzzogjon ... :/

Nem is értem!

Szerintem pontosan neki kellett volna kiállnia érted, legalábbis ennyi elvárható egy férfitől, aki nevezetesen a barátod! :/

2013. nov. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdekes egy fazon a barátod.

Először is neki kellett volna lépnie, hogy a szive hölgyét vegzálják. Nem lehetséges, (csak hangosan gondolkodom)

hogy mivel megvédted magadat ezért kvázi úgy érzi a férfiassága súlyosan sérült? Esetleg szembesült azzal, hogy ő nem volt képes lépni idejében te pedig megoldottad, ettől csorbul a férfiúi önbecsülése?

(Mellesleg ha igy van, akkor ő miért is nem lépett? Ez engem zavarna ha nő volnék, és a párom nem védene meg, hanem magamat kéne, ami jó dolog ha éppen nincsen jelen, de ha ott van az ő dolga volna nem kicsit.)

2013. nov. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Inkább valószínűbb, hogy azon duzzog, hogy ő nem védett meg téged és ezért férfiatlannak érzi most magát.
2013. nov. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lilikécske ***** válasza:
Egy lúzerrel jársz.
2013. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Remélem tényleg ,,csak,, ez volt a baj,hogy hirtelen nem reagálta le a dolgot és bántotta. Mostanában sajnos sok perverz fazon járkál a világban és én sokat vagyok este az utcán egyedül amíg hazaérek aztán bennem van alapból a para ...

2013. nov. 18. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!