Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki önygilkossággal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki önygilkossággal fenyegetőzik és megöli magát ki a hibás?

Figyelt kérdés
X nevű nő azzal fenyegeti Z nevű pasiját,hogyha elhagyja megöli magát.. elhagyja és valóban véget vet az életének. Ki a hibás?
2013. nov. 18. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

X ideggyenge.

Z pedig ne hagyja magát zsarolni. Ha most enged ennek, akkor borítékolhatóan úgy fogja leélni az életét, hogy azon aggódik, X mikor kattan be. n

2013. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
a nő mert ilyen hülye.
2013. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
aki fenyegetőzik, legalább -1 hülye
2013. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Z nevű pasinak tudod mit kellene tennie? Hozzá b*aszni egy vontatókötelet, hogy "na itt van ez nem szakad le veled az biztos és keress egy vastag faágat amire felakaszthatod magad" Többször nem fogja mondani az fix. Én több emberrel megjátszottam ezt a rokonságból,aki ezzel terrorizálta a családot,és bevált.
2013. nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Balanus_concavus ***** válasza:
69%
Mindenki a saját tetteiért felel. Megjelölném az X-et, ráadásul, ha egy nő nekem ilyet mondana, azt mondanám neki, hogy ha ilyen helyzet elé állít engem akkor egy önző ember, aki nem szeret engem és még ráadásul bűntudatot is akar ébreszteni bennem.
2013. nov. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Z semmiképpen sem hibás. Z nem felelős X döntéseiért.

X felelős a saját tettéért, de ha ilyenért megöli magát, akkor valószínűleg vannak mentális problémái, arról pedig nem tehet, tehát gyakorlatilag senki nem hibás.

2013. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Egyértelműen Xénia dolga, hogy öngyilkos lesz-e vagy sem. Zoltán meg éli tovább az életét és talál egy normális lányt. Konklúzió: mindenki boldog.
2013. nov. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hogy az a hibás aki képes ilyesmit tenni magával, és még a másikat is zsarolja.


Én voltam hasonló helyzetben. 20 éves koromban egy 10 hónapos kapcsolatot szakítottam meg, az akkori barátommal... a részletek nem fontosak. Az a lényege, hogy ordítoztunk, veszekedtünk, mert nem akart elengedni. És azt mondta, ha elhagyom akkor megöli magát, és a vére az én lelkemen fog száradni.


Megmondtam hogy tegye nyugodtan.


Mikor menni készültem, az anyja megállított. És azt mondta nekem, hogyha a fia miattam öngyilkos lesz, akkor tönkreteszi az életemet...


Otthagytam mindkettőt. És akkor megértettem, hogy az exemnek volt kitől örökölni a hülyeséget.


7 évvel a szakítás után megkeresett az exem, hogy kezdjük újra. Sértve érezte magát, hogy férjhez mentem. Mily meglepő, még él:D rá is kérdeztem a dologra. Azt mondta, hogy csak azt akarta hogy vele maradjak...eszébe se jutott megölni magát.


Erről ennyit.


Aki pedig tényleg megteszi, az hülye...ezért nem lehet a másikat hibáztatni.


27/N

2013. nov. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4--es vagyok... kosz h leponttoztatok egy nagyon jó tanácsot...
2013. nov. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!