Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, szakítsak a barátommal? Ez már a sokadik ilyen eset, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval múltkor a barátomnál voltam, és mikor a laptopját felnyitottam(zárolva volt) hogy facebook-ozzak, ő be volt jelentkezve, és beszélgetett egy csajjal,(meg volt nyitva az ablak). Elég szépen flörtöltek egymással, majd a barátom olyanokat írt neki, hogy "milyen aranyos vagy", meg "múltkor mikor koliban láttalak úgy meg akartalak ölelni", és a beszélgetésük végén azt írta neki, hogy "hiányzol".

Barátom állítása szerint nagyon szeret, amit éreztet is, de az ilyeneket nem tudom mire vélni. Elmondtam neki amit láttam, erre haza akartam menni, de nem engedett, sírt, hogy nem akar elveszíteni. De akkor mégis miért csinálja ezt? Nem az első ilyen eset volt, a legutóbbinál megesküdött, hogy nem lesz több ilyen. Én nem akarok egy sz*r kapcsolatban rettegni, hogy mikor enyeleg egy másik lánnyal. Szerintem a kavarás is megcsalásnak számít! Mégis, szerintetek megérdemel még egy esélyt?? 2 éve vagyunk együtt.

19L


2013. nov. 19. 00:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

De miért kell facebookon csüngeni? Nekem olyan nő kell, akinek ha azt mondom: facebook, értetlenül néz rám, mert nem tudja, miről beszélek :)


Technológia az emberek rovására megy, nem is kicsit (és itt nem csak a párkapcsolatokról beszélek).

2013. nov. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
na ha már sokadik alkalom, akkor itt az ideje, hogy hagyd a fenébe a srácot.
2013. nov. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!