Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három hónapja járok a barátnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három hónapja járok a barátnommel, aki mostanában egyre tobbet hajtja h mikor veszem el 27N/29F Nemakarok még nosulni, sem 3honap után elvenni valakit. Véleményeteket kérem, mitévo legyek? Mit mindjak neki h nesértsem meg?

Figyelt kérdés
Munkája nincs és nemállunk úgy anyagilag h egyik naprol a másikra családot vállaljak a semmire.Igaz nekem van félretett pénzem,de akkor is,szerintem eloszor az exisztenciákat kéne megteremteni,aztán ilyenen gondolkodni.
2013. nov. 19. 10:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem, nem "illik" megkérni, ez a világ már elmúlt. (szerencsére) 3 hónap után a célozgatás az elég egyértelműen házasságra gyúrás. Normális nő sem akar 3-6 hónap után férjhez menni. Lehet ennyire konzervativ (benne van a pakliban) de nem ez a jellemző manapság. Ott valami nem stimmel, ez eléggé valószinű.(én másfél év után kértem meg a párom kezét, és egyszer sem célozgatott.)
2013. nov. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindneképp ülj le vele és mondd el ezt neki öszintén hogy te még egynelöre nem gondolkozol ilyenben. Ha szereted és vele akarsz maradni akkor ezt mindenképp mond neki csak adjon még idöt. meg fogja érteni ha nem akkor nem szeret. 29/N
2013. nov. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 ASOT ***** válasza:
55%

3 hónap? még 3év is necces...

Ne legyél buta nehogy elvedd.

Ahogy írták tisztázd le vele.

És vigyázz nehogy felcsináld és gyerek legyen mert akkor annyi.

mondjuk se munkája se semmi 27 éves köbö 17 éves felfogása van neki.

2013. nov. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Basszus mi 6 év után házasodtunk össze és a gyereket is én erőltetem inkább férfi létemre.


De van két ilyen ismerősöm is aki 30-hoz közeledve elkezdtek pánikolni, és felcsináltatták magukat az első férfival aki nem figyelt oda eléggé. Az egyik csak magához láncolta a faszit, a másik el is vetette magát vele.

Mondd meg nyiltan, hogy majd egy év együttélés után lehet házasság és gyerek meg házasság után. Ha nem tetszik most menjen el felcsináltatni magát valakivel.

2013. nov. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele nyíltan,h neked mik a terveid.

3hónap után azért "kissé"túlzásnak tartom az eljegyzést...Nagyon biztonságban érezheti magát melletted,ha még nem is dolgozik...

Ha szexeltek inkább húz gumit,biztos ami biztos,nehogy "véletlen" terhes legyen...

22l

2013. nov. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nemélunk egyut,járunk,igaz nap mint nap egyutt vagyunk de nem tulnyomorészt a napnak mivel én majd estig dolgozom majd mindennap.Egyutt élni nemakar velem,mert h vallásos,leaglább is erre fogja.
2013. nov. 19. 13:37
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Hűűű egy vallás sérült? Jajjjj. Finoman fogalmazok akkor: erős a gyanúm, hogy nem illetek össze...
2013. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
66%

"Meglehet érteni a csajokat is, nyilván normális csaj sem akarja, hogy olyan rabolja legszebb éveiket, aki nem tervez vele hosszútávra, csak használja. "


Szerintem jobb esetben itt az igazság.


27 éves...már nem olyan fiatal. Tényleg nincs annyi ideje tökölni egy számára jövőtlen kapcsolatban. Tudni akarja házasság ellenes vagy e, mert ő házasságban szeretne élni, és ha te erre nem hajlasz akkor nem pocsékolja az éveket, hanem keres olyat aki el is akarja venni.


Egyébként engem a férjem 1 hónap járás után kért meg. Már akkor is tudtuk, hogy összetartozunk, de még 1 évünk volt a suliban. Így Másfél év után házasodtunk össze, és azóta is boldogok vagyunk együtt..


De nekem szerencsém volt, mert 24 éves voltam csak, amikor összejöttünk, szóval több időm volt, úgymond várni, mint egy most 27 évesnek. És már az elején tudtam mik a szándékai a férjemnek.


És ugye van az a helyzet, amikor tényleg azt akarja hogy eltartsd, és a házasság érdekében akár arra is képes, hogy meg akarjon fogni egy gyerekkel. Ha ezt meglépi, akkor nem szabad elvenni.


Beszélj vele a szándékaidról. Bár én úgy veszem ki, hogy nincsenek nagy érzelmeid irányába... lehet én érzem rosszul.


Minden esetre ne bízd rá a védekezést, vigyázz te, és beszéld meg vele a dolgokat...hogy aztán ő döntsön, várni akar e rád.


27/N

2013. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!