Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dontsem el, hogy ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DollyBaba kérdése:

Hogyan dontsem el, hogy ki a megfelelö számomra?

Figyelt kérdés

Volt párkapcsolatom 8 évig,aminek 2 hónapja vége.

Ez a két hónap alatt én találkoztam egy szorakozóhelyen egy régi osztálytársammal,akit már vagy 3 éve nem láttam és nem is hallottam felöle.-ehhez h hozzátegyek,a fiú elsö naptól szimpatizál meg szeretett is mikor sulisak voltunk,csak mivel volt barátom nem volt semmi köztünk.Az utobbi 3 hétben eljártunk esténként italra meg moziba,és mikro ránéz látom a szemében azt a csillogást,és olyan különös érzes önt el ami jo,mint ha kezdenék szeremlmes lenni....a rosz a dologba h az elmult egy hétben az exem nagyon irkal meg eljön és könyörög,hogy adjak még 1 esélyt...nagyon rosszul néz ki,és én teljessen össze vagyok zavarodva.Muszály döntenem.Az exem irant nem tudom hogy mit érzek...a masik fiuval kapcs meg nagyon szeretek eggyütt lenni meg jol is érzem magam vele.Mihamarabb kéne döntenem de nem tudok...



2013. nov. 19. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
gratulálok. 8 évig kapcsolatban voltál, most két hónapja vagy egyedül de már kapálózol. hova sietsz? még le se zártad a 8 évet de már kapkodsz egy új kapcsolat után. félsz egyedül?
2013. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
elnézést,én nem kérdést vártam hanem tanácsot....
2013. nov. 19. 11:08
 3/7 anonim ***** válasza:
tanácsom az hogy előbb zárd le az előző kapcsolatod. 8 éves kapcsolat után két hónappal én sem tudnám hányadán állok magammal.
2013. nov. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm
2013. nov. 19. 11:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Muszaj lezarnod erzelmileg is a regit, csak azutan legyen ebbol valami. De ne jatssz senkivel. Vagy ha visszaakarsz menni exedhez, akkor menj, de epitsd le idejeben az ujat.
2013. nov. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rendben,majd ugy teszem.
2013. nov. 19. 11:17
 7/7 tevetke ***** válasza:
Szerintem is zárd le a régi kapcsolatot magadban. 8 évet azért nem kicsit meg kell gyászolni. Tapintatosan, de lehetőleg egyértelműen tudasd ezt a sráccal. Talán megértő lesz. Esetleg találkozgattok, de semmi komoly, csak néhány közös kimozdulós program. Ez még segíthet is, hogy ne fordulj be a szakítás miatt.
2013. nov. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!