Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a gond az ilyen ferfivel, aki hibátlan, és mégis szingli?

Figyelt kérdés

Jókepü nagyon , kisportolt, jól keres , magas, kedves, és szingli...

40 éves.

Semmi utalás a múltra, nincs volt feleség, gyerek, legalább annyi, h senki nem sir utána , senkit nem vert át , volt annyi tartása, nem volt felelötlen. Ok.

De: Facebookon csak semleges helyek, ahol kirandult, baratok, mind ferfiak es egyedul áll mindenhol, semmi utalás nöre.

Ugyanakkor a Facebookon sok nöi ismerös, akiknek ezerrel like olja a furdöruhas képeit es nöket keres szexoldalakon ( nem prostikat) hanem alkalmi kapcsolatokat.

Valamelyik kepen: rozsaszin nadragban.

Akkor kezd derengeni: lehet homokos?

Mert azert az a ferfi , aki jokepu , szimpatikus, vonzó es mindig keresöben, habár barmilyen nö örömmel fogadná el

Hogyhogy senkinek nem sikerült megérintenie a lelkét, megfognia magának???

Anyukam szerint magánakvaló

Szerintem minimum biszex.

Szerintetek? Semmi múlt, 40 évesen , teli bankkontóval tehat lehetösege volna, szexhirdetesben nem valogat a nök közt nemcsak a szépségek jöhetnek szóba



2013. nov. 19. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Egészségügyi okból potencia zavara is lehet... Vagy aszexuális, vagy csak jóval diszkrétebb, és nem teregeti szanaszét az életét, pláne nem az FB-n :)
2013. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem aszexualis, mert szexpartnerkersön regisztralt es lattam a kepeit, nagyon szep , nagy vastag farka van, semmi gond azzal se, ajánlja mindenkinek
2013. nov. 19. 18:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért fiatalon az ember hajlamos elkötelezze magát, ragaszkodik , nem ússza meg a 20 as évek alatt senki a házasodást, föleg nem ilyen példányok. Mindenestre az szep töle, h nem csapott be senkit
2013. nov. 19. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolom nincsenek olyan irányú vágyai, hogy valakivel megossza az életét, pénzét, stb... Csodás dolog, hogy nem hiteget senkit (elvileg), de én egy ilyen rideg pasira nem mondanám, hogy hibátlan.

Egyébként én is gyanakodnék némi homoszexualitásra, abszolút megértelek:D

2013. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kösz a valaszt , de miert rideg szerinted?

Szerintem is az, de valahogy nem tudom megfogalmazni miert.

Skandinav pasi amugy

2013. nov. 19. 18:56
 6/7 anonim ***** válasza:

1: A facebook nem ugyan az, mint az ember.

2: Nincs olyan, hogy hibátlan. Én is tele vagyok hibákkal és van kapcsolatom. A kettő nem zárja ki egymást. Sőt. Az elfogadott és ismert hibák a kapcsolatok részeit képezik.


Lehet, csak nincs jó tapasztalata.

Lehet, hogy aszexuális.

Lehet, hogy szerinte jobb egyedül.

1000 és 1 oka lehet. Egy ismerkedős beszélgetés útján kiderülhet bármi.

2013. nov. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem megszokta h azt csinál amit akar és így nem is keres kapcsolatot.

Mert nem kötné le magát, tudod a szingli lét k... jó ám mert a pénzed a tiéd azzal dugsz akivel akarsz, és sokkal több időd van...


Nem ö lenne az első és nem is az utolsó aki nem kér a család alapításból.

Pláne mivel a családosok pár év után kiégnek és úgy néznek ki mint a nagyszüleim :)

Minél kevesebb a felelőseged annál kevesebb gondod van.

Nem csoda h 40 évesen jól néz ki.


Engem is 25 évesen ilyen 18-nak néznek, bár én nem vagyok kigyúrt.

2013. nov. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!