Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mondod :D kérdése:

Szerintetek is szakítsak?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok a barátommal, én voltam neki az első mindenben. Valamelyik nap azt mondta, hogy már nem szerelmes és kíváncsi(hogy milyen mással a szex), és hogy azért nem akar heti kettőnél többször szexelni, mert unja velem a szexet. Kidobtam, erre elkezdett sírni és visszakönyörögte magát azzal a kifogással, hogy mérgesen sok dolgot mond az ember, amit nem is gondol komolyan.
2013. nov. 19. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kuka az egész ember.
2013. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen szöveg után és biztosan nem álltam volna többet szóba az illetővel, nem hogy még vissza..
2013. nov. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsál vele, nem érdemel meg ez az ember!!!
2013. nov. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Idegességében mond sok mindent az ember, meggondolatlan dolgokat, de szerintem itt nem arról volt szó, hanem inkább arról, hogy időközben rájött, hogy nem találna olyan könnyen magának új barátnőd, mint ahogy azt a kis fejecskéjében elképzelte.
2013. nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából rájött, hogy az a heti két unalmas szex is több mint amit hirtelenjében le tudna akasztani máshol. Ezen pánikolt be. Lapát.
2013. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy dobnám ki hogy a lába nem érné a földet, nem hogy még vissza is fogadjam...


Mióta mond valaki méregből olyat, hogy kíváncsi a mással való szexre???? Meg hogy veled unalmas... Bocsi de ezt nem értem...hogy hogy jön ide a méreg.


Ez a pasi nem ér semmit. És amint lehetősége lesz rá, meg fog csalni hidd el. Tipikusan így viselkedett az exem is anno. Ő aztán megtudta milyen mással, mert megdugott egy csajt valami buliban. És hát ex lett belőle:)


A férjemnek is én voltam az első, mégse mondott soha ilyeneket. Nem azért vette el az első barátnőjét, (engem), hogy másokat dugjon. Ilyen típus. Ő csak szerelemből szexelt. Megtehette volna korábban , hogy kiéli magát, de ő érzelmi ember inkább.


Olyannal meg, mint az én exem, meg a te pasid, nem szabad kezdeni.


27/N

2013. nov. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tehát megmondta hogy veled már unja, mégis visszafogadtad. Amint talál egy megdönteni való csajt megfog csalni, hogy kipróbálja :S


Ha veled unja de szeret, akkor meg máshogyan szokták ezt előadni. Próbálnak új dolgot vinni a dologba, meg beszélik... de nem így.


Jobban jártál volna már egy olyan kérdéssel hogy: ez meg ez történt, visszafogadjam-e?

Úgy lebeszéltünk volna róla hogy csoda :D És ha hallgatsz is ránk megkíméled magadat a továbbiaktól :( A srác meg talááán, kikupálódik kicsit és levonja a jó következtetést.

Tudod hogy most mit tanult belőle? Akármit mondhat úgyis visszakönyörögheti magát.


Ha a szex uncsi megkell beszélni. De ha ezt nem tudja megoldani, mással se lesz jobb. A szex olyan amilyenné tesszük és attól hogy más csajra vált, nem lesz másabb annyira ha ő ugyan az. Mik vagyunk mi kocsik??? Ha beül egy jobb modellbe akkor gyorsabban fog száguldani és kényelmesebb, kevesebbet fogyaszt? Idióta az a gyerek -_-

2013. nov. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!