Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem vannak nagy elvárásaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem vannak nagy elvárásaim vagy ennyire ritka az ilyen ember?

Figyelt kérdés
Engem nem érdekel hogy másokkal milyen, engem az érdekel ahogy velem viselkedik, illetve ne féljen az ezotériától. Ennyi :D Sok lánnyal ismerkedtem, legtöbbször én kezdeményeztem és alakulhatott volna tovább csak mikor elmondtam 1-2 titkot magamról és láttam hogy nem fogja fel az illető még 2 hét után se... Eldöntöttem hogy akkor ő nem kell. Tehát aki nem tud megérteni, ismerkedni. HA gyerekesnek tűnök akkor bocsi, még kamasz vagyok nem felnőtt és ki élvezem minden percét :D 17/F
2013. nov. 19. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem nagy az elvárásod

;)

2013. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezo kicsukva, annak aki a közelembe akar maradni.Semmi nem kötelező, és az ajtó szélesre tárva, annak akinek ez nem tetszik:)
2013. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!