Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek normális, ha 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csorba Dalma kérdése:

Szerintettek normális, ha 6 hónapos komoly kapcsolatban az erősebbik nem, egy nagy pofont ad a barátnőjének?

Figyelt kérdés
szerintettek normális,ha Mindennap össze veszünk ...Először nagyon erőssen szorította a kezemet és ráncigált apró hülyesség miatt...Tegnap ismét össze vesztünk a semmin,neki dobot az ágynak és akkor le adot egy pofont...szerintettek meg kéne, h bocsátsak neki vagy lépjek tovább még akkor is ha nagyon szeretem?...
2013. nov. 20. 07:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, ez nem kérdés.
2013. nov. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Szerintem szaladj minél messzebbre tőle!

Ez nem normális.

A következő verésnél (de ne legyen), akár együtt vagytok még, akár nem, vetess fel látleletet, akár jelentsd fel.


Nincs olyan sem, hogy megérdemelted. Ha valamivel nagyon felbosszantod, tisztességtelen vagy vele, akkor sem üthet meg, ugyanis meg is ölhet vele. Máshogyan is "jelezheti", hogy haragszik rád, pl. kiléphet a kapcsolatból és kész.


Tartsd magad annyira, hogy nem mész bele deviáns, agresszív állatok játékába, mert csak a rövidebbet húzhatod.

2013. nov. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 6 hónap még nem számít "komoly" kapcsolatnak, vagyi s nem jelenteném így ki...



Semmilyen formában nem tolerálomm hanem elfogadhatatlannak tartom fizkai erőszakot,

2013. nov. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Ui...

Nem csak az erősebb nem részéről...

2013. nov. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális,és ha az én ismerősöm lennél a sráccal elég szépen elbeszélgetnénk hogy mi is történt. :)
2013. nov. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
nem csaltam meg ...meg semmi csak össze veszett az anyával és rajtam töltötte ki..
2013. nov. 20. 10:20
 17/24 anonim ***** válasza:

ebben az esetben sürgősen hagyd ott!!!!!!!!!!!


lentebb én kérdeztem a megcsalást.

2013. nov. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
12%

Nekem 3 éve van barátnőm. Szerintem az már komolyabb mint egy 6 hónapos kapcsolat.

Ha nagyon felidegesít (okkal), max. a fenekére csapok, vagy egy harmat gyenge tockos. Nem azért, hogy fájjon, hanem hogy észrevegye, és kicsit megaálzva érezze magát. Bár általában ilyenkor jön a röhögés, és a kibékülés, mert hamarabb elröhögi magát, mint hogy kellemetlennek érezze.

A szavaknak sokszor nagyobb súlya van, főleg egy nővel szemben. Ha ismeri a gyenge pontod, és van oka rád haragudni, sokkal jobban beléd tud rúgni, mint fizikailag.

Azért mert az anyjával összeveszik, pofánveri a barátnőjét, az azért elég kemény. Ha első alkalom, talán, talán megbocsátok (bár írtad hogy az ágyhoz dobott, ez is mi???), de biztos hogy alkalmaznék cserébe valami büntetést. Mittom én 2 hétig nem láthat, vagy 1 hónapig nincs szex, ilyesmi. Ha erre is agresszív lesz, azonnal ott hagyod. Ha elfogadja, betartjátok, akkor lehet, hogy csak hirtelen felindulás, bár nagyon erősen kétlem. Ő ilyen ember lehet.

2013. nov. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Hagyd el. Még annak a nőnek sem adtam pofont aki félrelépett, pedig nem vagyok se gyenge se papucs.
2013. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
74%
A 18-as hibátlanul összefoglalta, miért üt a férfi: megalázás. Lényegtelen, hogy mekkora erővel, ha egy férfi üt, azt nevelő célzattal teszi, azért hogy megalázzon, és ez az egészben a legundorítóbb. Kinek érzitek ti magatokat, hogy fizikai erőszakkal alázzatok meg egyetlen nőt is? Bezzeg hogy tudtok pofázni, ha a csajtól kaptok egy sallert, mert ha férfi nem üthet nőt akkor fordítva sem lehet. Nem ugyanazon okból üt a két nem, a nők jellemzően vagy hirtelen felindulásból, vagy kétségbeesésből, de amit a 18-as leírt az számomra félelmetes és mélységesen elítélendő, hogy vannak férfiak akik úgy érzik hogy bármilyen mértékű fizikai erőszakkal nekik joguk van nevelni egy nőt. Ha szavakkal nem tudod megoldani a problémát, akkor sajnálom, de primitív vagy, és szívből sajnálom szerencsétlen barátnődet.
2013. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!