Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek normális, ha 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csorba Dalma kérdése:

Szerintettek normális, ha 6 hónapos komoly kapcsolatban az erősebbik nem, egy nagy pofont ad a barátnőjének?

Figyelt kérdés
szerintettek normális,ha Mindennap össze veszünk ...Először nagyon erőssen szorította a kezemet és ráncigált apró hülyesség miatt...Tegnap ismét össze vesztünk a semmin,neki dobot az ágynak és akkor le adot egy pofont...szerintettek meg kéne, h bocsátsak neki vagy lépjek tovább még akkor is ha nagyon szeretem?...
2013. nov. 20. 07:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Mint írtam, nem konkrétan pofánverem, annyira komoly ez ha előfordul fél évbe 1x, hogy általába röhögés lesz belőle részéről...

Olvass a sorok között, és tedd félre kicsit női büszkeséged. Nem helyeseltem, nem azt írtam le, hogy verem a barátnőm. Felháborító milyen hülye, primitív, buta emberek vannak, akik kiforgatják a szavaimat. Bár nyilván számítottam rá.

De most az, hogy a seggére csapok (kb. poénból, olyan "erővel" mint mikor egy srác olyan célból csap rá egy nő fenekére, hogy kifejezze tetszését, megpaskolja), szerintem nem bűn. Főleg nem akkor, ha te teljesen természetesnek tartod azt, hogy ti nők nyugodtan, a nélkül okozhattok bármiféle fizikai konfliktust egy férfi számára, hogy azt ő számon kérhetné. Mert az írásodból ez jön le, legalább olyan primitív, bagatel nőszemély vagy, mint a kérdező párja...

2013. nov. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
21-es pedig tényleg agresszív, beteg ember vagy. A megalázás nem elfogadható egy kapcsolatban. Férfiként írom ezt.
2013. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Tehát az anyja uralja a gyereket. És az anyja iránt érzett haragját rajtad tölti ki... Elég beteges, úgy tudom van ennek valami pszihológiai neve is. Hagyd ott a francba, ez sose lesz normális.
2013. nov. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
45%

Abszolút nem vagyok agresszív, életbe nem mondta rém ezt se a párom, se más. Sosem ütöttem meg embert, pláne nem a barátnőmet...

Részemről a téma lezárva, aki nem ért a sorok között, nem érdekel.

2013. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!