Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a szerelmemről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a szerelmemről kiderülne, hogy fizetős lányhoz jár, este meg úgyan úgy ágyba bújik velem, mint ha semmi nem történt volna?

Figyelt kérdés
Ő nem tudja, hogy én tudom!Élünk nemi életet hetente többször. Bár mostanában új dolgokat csinál és jobban odafigyel rám.
2009. nov. 19. 11:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
59%

Nem derülhetne ki az enyémről, mert össze se álltam volna olyannal, akinek a nemi erkölcse nem múlt századi tisztaságú. Az én férjem a nászéjszakán adta oda nekem a szüzességét, és nem is akart előtte lefektetni (mást se).

A jelen helyzet szomorú, együttérzek veled. Egyértelmű, hogy a párod már rég elválasztotta az agyában a szexet és a szerelmet. Az így gondolkodó férfival nincs mit kezdeni! Kár, hogy nem ismerted fel hamarabb. Érzelmileg nem képesek egy nő igényeit kielégíteni.

2009. nov. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
23%
Mi alapján feltételezed ezt róla? Van erről bizonyítékod? Biztos vagy benne?
2009. nov. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy otthon aranyos, kedves, segítőkész, mindig elmondja, hogy szeret és tervezgetjük a jövőt. Vannak furcsa hajlamai, az tény és tuti gumival csinálták,mert azt a lányt hírből ismerem és csak gumival dolgozik. Az a baj, hogy nem tudom utálni,pedig az lenne a normális, pedig nem megy. Más aki megcsalt, azzal könnyű volt, kiderült és dobdtam is ki,de vele nem megy. Sok aközös bennünk és jól megvagyunk.Nem értem miért lépett félre, tény a lány jobban néz ki nálam.
2009. nov. 19. 12:06
 14/24 anonim ***** válasza:
Ez a szememben megcsalást jelent, ráadásul fizet érte!! Ki tudja, hogy "akkor" használnak-e óvszert? Ki tudja, hogy milyen nemi betegségeket vihet oda-vissza! Ne haragudj, de én a helyedben ezt nem tűrném. Számomra az általad vázolt szituáció megbocsáthatatlan: nem egyszer történt meg, hanem sorozatosan, fizet érte
2009. nov. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Ahol lakott, volt ott ez a csaj,de nem sokkal azelött költözött oda, mint amikor a barátom hozzám költözött. Nem ismerhették egymást mert csak pár nap telt el és akkor én laktam nála. Láttuk, hogy voltak nála fiúk és ők szólták el magukat, hogy fizetős a csaj. És múltkor láttam, hogy eljön tőle és a lány kikisérte, csók nem volt csak a csaj megmarkolta odalent. Akkor sajna nem tudtam odamenni,mert buszon ültem. (mondta hogy haza megy pár órára,de nem gondoltam volna, hogy lányhoz megy) Ezt egy pár lakásos társasház.
2009. nov. 19. 12:13
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Meddig vagy hajlandó elmenni az önlealázásban a szerelem nevében?! Vedd már észre, hogy áltatod magad, ne legyél már ennyire gyáva, nézz szembe a tényekkel, ne csimpaszkodj ebbe a hozzád méltatlan pasasba!!!!!!! Ez lesz majd a férjed? Hát gratulálok! Ugye Te is tudod, hogy ez halott ügy lenne? Ne a béka s.gge alatt legyen már az önbizalmad, csak mert szerinted nem nézel ki olyan jól!!!!!!! A tiszteletet, tisztességet és hűséget nem az alapján mérik, hogy valaki bombázó-e!!!!!!!

Hypathia

2009. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Fejbe lőném őt is és magamat is, hogy ennek tudatában lefeküdtem vele. Ezek szerint téged nem is zavar, hogy mással is szexel, mivel ugyan úgy szexelsz vele te is.
2009. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%

A volt barátnőmnél volt az hogy az utóbbi fél évben kb. havonta egyszer feküdt el velem, sőt volt olyan hogy 2 hónapig nem! Szerelmes voltam, nagyon nem volt kedvem megcsalni, de főleg nem csajozni, flörtölni, de anyira hiányzott a dolog hogy fejembe fordult elmegyek fizetőshöz... persze nincs is sok gusztusom hozzá, nem is mentem, nem is voltam soha... 2 hónapja vége és hiányozna a női társaság, főleg az ágyban, de még mindig szerelmes vagyok és emiatt nem tudok flörtölni sem... szóval azóta sem voltam nővel és az idő alatt sem amíg jártunk!

Nem igen vagyok képes felfogni hogy miért fizett egy másik nőnek azért amit tőled is megkap! De én a helyedben páros lábbal rugnám ki...

23/F

2009. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Fúj! :-@ Nekem biztos nem kéne olyan férfi, aki egy ilyen nőt bevállal (mármint a fizetőst). Csak gondolj bele...!

És egyébként te azt eltűröd, hogy más nőket is (talán jobban) kényeztet; ha te otthon észreveszed,mit tanult, képzeld el, mit csinál a k...vájával?! És még fizet is neki érte?!

Ha ennyire nem vagy neki jó és elég , miért nem veszed észre magad és lépsz tovább? Ez rettenetesen megalázó!!!!! Te nem érzed annak?! Képzeld csak el, mit gondolnak rólad! Az ilyen nő szánalmas, aki tudja és el is tűri...

Keress magadnak olyat, aki igazán szeret, megbecsül és akinek csak te kellesz! (ne haragudj, feljebb nem akartam veled tuskó lenni, de térj már észhez,! Nem ismerlek, de ennél biztosan jobbat érdemelsz...)

2009. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Elég megalázó helyzet.Én befejezném az egészet.
2009. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!