Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki itt most a hibás? Komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki itt most a hibás? Komolyan ennyi volt?

Figyelt kérdés

Tegnap osszevesztunk baratnommel meghozza egy total jelentektelen dolgon amin o halalosan megsertodott. Az volt a lenyeg , hogy en el akartam meselni egy sztorit ami tok erdekes es romantijus egyebkent - de folyton a szavamba vagott mar nemtudom hanyadszorra kezstemm bele aztan irtam neki mert megint a szavamba vagott , hogy fogd mar be a pofad! - de rogton utana irtam is hogy csak vicceltem es h nagyon szeretem ugye nem haragszik meg ? mert amugy tudja rolam hogy szoktam neha igy viccelni de nrm mondom komolyan. Ezen pedig ugy kiakadt ,hogy nem irt vissza tobbet. En meg irtam hogy nemar nagyon szeretem meg hogy ne haragudjon , bunko voltam ugy sajnalom stb... Erre lattam , hogy kilepett de nem akartam megbantani ezert a telojara kezdtem irni amit kiirt hogy elolvasott... Szoval ott is irtam , hogy nem akartam megserteni mar tenyleg ko.yorogtem hogy legalabb irjon vissza valamit. De nem nagyon erdekelte enpedig egyre idegesebb lettem. Es mivel sajnos nekem generizalt szorongasos szindromam van amivel tudja hogy mennyire kuszkodok ezert kezdtem rosszul lenni. Nagyon ideges lettem es nem birtam kezelni sehogysem ezert nagyon berosszultam es ugye mar egyedul voltam este es irtam neki hogy ez mar nem vicces legyszives vegye fel. De nem vette fel nem ertem miert , pedig irtam hogy nagyon rosszul vagyok es hogy szuksegem lenne most ra. De nem irrt es nem is vette fel pedig lattam hogy elolvasta... lehet azt hitte viccelek vagy nemtudom... szoval mar elkoszontem es irtam hohy ha ennyire nem lehet szamitani ra akkor inkabb hagyjuk... de erre sem irt. aztan ma reggel valaszolt csak hogy jol vagy? szedd mar ossze magad...aztan irt , hogy jaaa hogy te most tenyleg nem irsz? akkor orultem ... szia baby ;)... Most akkor ennyit jelentek neki ? Fel oras konyorges es erre meltat ? itt kacsintgat ? Amikor en irtam neki egyszer ,hogy mennyire tetszik hogy felszedett par kilot es nem olyan kis vekony milyen jol all neki stb... kitalalta , hogy en ezt nem is igy gondolom es elkezdett emiatt sirni akkor en fel oraig vigasztaltam lelki ismeret furdalasom volt biztos valami rosszat mondtam stb... tobb ilyen eset is volt. Erre o ? Tenyleg el nem tudjatok kepzelni milyen mikor igy rosszul lesz az ember - ilyen panikbetegseg szeru csak nekem ez allandoan van - irtam neki tobbszor is hogy inkabb rakos lennek es tudja mennyire rossz. Erre cserben hagy ? Hogy tehetett ilyet ? Irtam hogy tenyleg szuksegem van ra vegye fel.. es semmi. Raadasul miatta huztam fel magam es rosszultam be. Most akkor en vagyok a hulye ? Ezert szakit velem komolyan ?

bocsi az iras miatt telorol vagyok. nameg hogy hosszu lett , csak ki kellett irnom magambol.


2013. nov. 20. 12:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyébként mit takar a "berosszultam"? Milyen tüneteket?
2013. nov. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ez mindig változó és nem igazán lehet leírni. De tegnap például ahogy felhúztam magam egyre hevesebb szívverés , mellkasi fájdalom , hányinger , szédülés , remegés , szavakkal nem leírható idegesség (dührohamnak hangzik de nem az volt). Aztán később tarkó zsibbadás , majd fizkiai fájdalom ami az egész testre kiterjed. Végül bejött az olyan érzés ,hogy nem tudok egy helyben megülni mintha speedeztem volna de végülis sikerül lenyugodnom 2 órán belül...
2013. nov. 20. 13:40
 13/13 A kérdező kommentje:
Már kibékültünk :3333
2013. nov. 20. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!