Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan ennyi tróger pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyi tróger pasi van a világon?

Figyelt kérdés
péntek este beszélgettünk a barátom exéről, mivel megtudtam, hogy találkoztak. azt mondta, hogy csak azért, hogy a tartozását megadja neki. már nem tudtam neki se hinni, se bízni benne, és mondtam neki, hogy menjen haza. kikísértem és ennyit mondott: " Óriásit tévedsz. " Nem is keresett azóta. Másnap találkoztam az exével, és ő azt mondta, hogy 2szer is taliztak, randiztak, csók, kézen fogás, ölelés stb, míg mi együtt voltunk 1 hónapig. és megmutatta a telefonjában, hogy a pasi mindig hívogatja , üzeneteket küld neki. meg hogy velem semmi se volt, letilt meg ilyenek. és mindez a kialakuló kapcsolatunk alatt!! a lányt még vásárolni, bulizni is elvitte!! Átlagos, egyszerű a srác, nem menőzik, nagyon félénk stb... Most már komolyan a normálisnak tűnő pasik is gen.yók??
2013. jún. 3. 14:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ez egy örök téma....

Ha valaki megjárja 1-2 pasival vagy csajjal akkor már mindegyik egy sz*rházi.

Nem! Vannak normális pasik és nők is.

Nem kell ezen mindig ennyire felháborodni és általánosítani.

2013. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem ő az egyetlen " átlagos, nomális " srác aki ezt tette velem. mellesleg az előző pasim is ilyen volt, zakkant exszel. most akkor én is legyek öngyilkos, meg hadonásszak késsel stb..??? mert látom ez jön be a pasiknak
2013. jún. 3. 14:34
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem, ne légy öngyilkos az butaság, akkor már inkább adományozd az egészségügynek az egészséges szerveidet előtte.

Meg vért is kevesen adnak manapság azt is adhatnál.


Nézd vannak pehhes emberek, akiknek nem jön rögtön, nem egy olyan lányt illetve pasit ismerek aki megismert összejött már legalább 10 emberrel míg végre olyat talált akivel boldog lett.

2013. jún. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
igen? és mindez normális? amit a mai emberek csinálnak a másik életével??? és miért kell egy pasinak egy kattant pszichiátriára bejárkáló csaj??? eskü, ha ez kell nektek, én is olyan kattant leszek, mert látom, a pasiknak a dilis csajok kellenek.
2013. jún. 3. 14:41
 5/18 anonim ***** válasza:
pontosan így van.mindegy hogy rosszfiú, bunkó, rendes , jófiú..ugyanolyan az összes!
2013. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Sztem meg rohadtul gyerekes vagy, hogy ennyire általánosítasz, hogy "mindenki ilyen". Speciel tudod én nem vagyok ilyen, de engem le se sz*rnak, mert a hozzád hasonlók csak a bunkó, feltűnősködő, pökhendi "menő csávókat" veszik észre. Örök téma ez a "miért minden pasi ilyen" "miért minden lány ilyen".
2013. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
te már most kattant vagy grat :)
2013. jún. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Valóban gyerekes vagy. Ez annyira gáz amikor minden pasit egy kalap alá vesztek. Akkor ne is legyen pasitok. De ne szídjátok mindet!
2013. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
most írtam, hogy ezek mind normális, rendes, átlagos srácok. mégis a dilis csajok kellenek nekik!!!!! engem a menőző fiúk nem érdekelnek!!!
2013. jún. 3. 14:45
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem, csak a normálisak nem kellenek nektek.
2013. jún. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!