Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nejem és a volt osztálytárs,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nejem és a volt osztálytárs, mit tegyek? A feleségem egy volt osztálytársával akar lefeküdni, osztálytalálkozón jöttek össze, azóta megy az sms. Mi 20 éve vagyunk együtt és imádjuk egymást,2 gyönyörű gyerekünk van, és még sosem volt más férfival.

Figyelt kérdés
Ez a fickó Ausztriában dolgozik és szintén házas 2 gyerekkel.A feleségem arra kér,hogy engedjem ki hozzá egy napra,hogy a vágyát kielégítse.Néha úgy vagyok vele,hogy kiengedem,néha meg hallani sem akarok róla.A fickó nem erőszakos,megérti a helyzetet.Sokat fantáziálgattunk már a nejemmel,hogy bevonnánk mást is,de ez már itt a valóság.Attól félek beleszeret és onnan nincs visszaút,de szeretném azt is ha kiélhetné egy kicsit magát 40 éves korában.Mit tegyek?
2013. nov. 20. 14:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A feleséged egy gusztustalan ember, már bocsánat.
2013. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Férfi vagy Te? Mi az, hogy megy az sms? Te ezt csak így elfogadod? A másik f@$z felesége mit szól, hogy a férje tervezgeti a kufircot? Tud róla? Miért nem szólsz neki és teszi rendbe mindenki a maga portáját?


A feleségeddel meg nagyon kellene egy őszinte beszélgetés! Tudja ő, hogy mit csinál? Miért ilyen önző? Arra nem gondol, hogy egy ócska, kóbor numeráért tönkreverheti a házasságát és a gyerekeinek esetleg csonka családban kell felnőniük?

2013. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Maóka válasza:
Nagyon támadtok. Egyrészt nem értem azt a kommentelőt, aki közölte h anno kellett volna kiélnie magát a feleségnek. Wtf? Én most 20 vagyok, csak egy férfi van és volt az életemben és az ágyamban eddig. Remélem így is marad, de ha szeretem őt a jövőben is, de érdekel egy másik férfi csókja( mert sosem tapasztaltam meg?!) akkor el kell engednem a mostanit? Ha kiskoromban nem kóstoltam meg a bébipapit, akkor ma már ne is tegyem, miért nem gondolkoztam akkor? Még ha imádom is a ( pl ) tejbegrízt? Egyébként meg, a csávó nem hazánkban él, magyarán macerás lenne a kapcsolatot tartani az SMS-en kívül. A volt osztálytársa, ennek meg van a maga varázslata, hisz X évvel később újra látják egymást és kíváncsiak lettek. Mennek a nagy dumái, h a múltat el kell fogadni, a jelent meg kell érteni a jövőt pedig tervezni.a feleséged múltjában csak te szerepeltél, míg a tiédben (gyanítom) nem csak ő. Kíváncsi, ebben mi a rossz? Kosztolányi (azt hiszem) szerelmes lett, miközben felesége volt. A nő engedte, hogy a negyven körüli férfi egy fruska után fusson!az eredmény? Gyönyörű versek, egy megtört férfi újra életteli lett és a házasság nem csak h megmenekült, de fel is pezsdült. Két lehetőség van 4 végeredménnyel. Egy: nem engeded ki a feleséged,ő pedig elfogadja és felbontja a kapcsolatot keserű szájízzel, de téged megértve. Vagy nem engeded ki, ő pedig sunyiban fog levelezgetni, esetleg a férfi fog hazautazni kicsit hetyegni. Kettő: kiengeded, a vágyai kielégülnek és egy élménnyel gazdagabban, még jobban fog hozzád kötődni, hiszen bíztál benne ennyire(csodával érne fel). Vagy kiengeded, ő megérzi az "ízét" ennek az újdonságnak, rákap és bamm, marad a kapcsolat, ami két családot tesz tönkre egy kamaszhajlamért. Mindegyiknek van hátulütője, jó válasz nincs(vagy csodával határos). Meg kell a feleségeddel beszélned, minden eshetőséget felvázolva, és döntenetek (nem döntened) kell. Ő érzi, hogy mi van benne, bolondos fellángolás, vagy valami veszélyesebb? Csak a "másra" kíváncsi, vagy Arra a férfira? Át kell gondolnia és gondolnotok, mert bármit is léptek, következményei lesznek, és itt nincs Restart.
2014. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem hogy a magyarországi mentalitás szerint ha a párod megteszi, az emberek 70%-ának a szemében egy ribizli lesz. Ha szerencséd van nem tudódik ki, és a szüleid, gyermekeid, barátok ismerősök nem fognak súgni a hátad mögött, de erre nincs bizonyíték. Miért nem kezdesz el újítani a szexben? Vigyél újat az ágyba. Nyalás ujjazás, anális örömök, és mindenféle segédeszköz. Ha Te nem nyalsz, és az osztrák sógor azt igért, előzd meg, és elmúlik a vágya!
2021. máj. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!