Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól tettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem, hogy ezt mondtam?

Figyelt kérdés

A barátom ugyan 18 éves, de rettentően gyerekes.

Nem akar velem lefeküdni, mert nagyon fél,hogy esetleg valami probléma lesz, megtudják a szüleink és tiltani fognak. Holott, már másfél éve együtt vagyunk, gondolhatják,hogy nem legózunk. Összesen 4x voltunk együtt,de már 5 hónapja nem.

De ő még az óvszer vevéstől is fél! Azt mondja,értsem meg,hogy amíg nem vagyok 18, nem akarja. Pedig én nagyon vágyok rá.

Azt mondtam,hogy orál sem lesz, mert azt akkor én nem akarom. Azt válaszolta,hogy jól van. Pedig tudom, hogy már attól is nagyon felizgul,hogy csókolózunk,és várta is mindig, hogy legyen előjáték utána.Szerintetek jól tettem,hogy ezt mondtam,és rádöbbenhet,hogy nincs értelme várni?Vagy mit tegyek?:/

Én jövő hónapban leszek 17.


2013. nov. 20. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akarja, akkor nem akarja ...

Erőltetni kár lenne!

2013. nov. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindketten gyerekesek vagytok, bár ő jobban.
2013. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ti erre mit mondtatok volna?
2013. nov. 20. 15:33
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy kicsit gyerekesen mondtam vissza, de azt szeretném,hogy rájöjjön milyen hülyeség ennyire félni... :/
2013. nov. 20. 15:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Kezd el húzni az agyát.

Meztelenkedj előtte, meg ilyesmi. :D Az én barátomat az ilyennel 98% ban fel lehet "húzni" :D

2013. nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezen a gondolkodásán érdemben tudnál változtatni. Komolyan...
2013. nov. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem más van a háttérben. Mi az, hogy egy pasi nem akar szexelni??
2013. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egyszerűen nem akar...mindent túlreagál és gondol.
2013. nov. 20. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!