Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom Szakitot velem! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom Szakitot velem! Hogy tehetném magam túl?

Figyelt kérdés

Ott kezdödöt hogy lázasan betegen lehívtam 2percre 1 puszira. Hozzá teszem orvostól jöttem, de ő tanult pótéretségiére és benne volt hogy 2percre lássuk egymást! Hozzá teszem mikor megtudtam lásuk 1mást kis alap sminket feldobtam ne láson hot sápatan! És elkezdet velem kötöszködni hogy én szoláriumoztam( réggen függő voltam) mikor közelében sem jártam!

Hozzá teszem ő ugyan akkor szolizik fodrász minden nyavaja mikor nem ilyen volt! megkérdeztem és ha igen akkor mivan? azt felelte hogy akkor menjek máshoz!

+ fb dolog hogy ő gondolom beszélget lányokal és erre azt felelte és ha igen akkor mivan?

régen munkahelyemen kötelező volt beszélgetni férfiakkal is egyaránt ez volt munkám és azt mondta én ezért 1 fizetős lány vagyok aki egyéb szolgáltatást nyújt!(szebb szóval)

Hozzá teszem ezekből hatalmas vita alakult ki, és ő dobot ki engem! skypon szeretem volna elküldeni a tételeket ami segithet neki, de addigra már ismét jelemzet közölte megöl tönkre teszi az életem terorba fog tartani és hogy én világ életembe egy útszéli lány voltam,mikor ő az első!

és senki mással nem áltam soha szóba!

És +le mikor leírta ezt mind, letörölt! És közölte gyülöl és végzet velem! Pót érettségizik hétfőn, de meggyözése én tönkre akarom tenni az életét, mikor én mindig is jót akartam neki, és már ajándékát is rég megvettem karácsonyra!


Sose volt ilyen velem, tenyerén hordozót ! Bármely nő irigyelhetet volna amilyen anno volt!

És ennek ellenére nagyon szeretem és nem birom elengedni!


2013. nov. 21. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát tudod kivel beszélne igy.Örülj neki megszabadultál tőle.Találsz te még normális srácot.Különben is kidobott téged.Legyen már benned annyi tartás nem törsz össze egy ilyen nyiff nyaff pasi miatt.Na fel a fejjel!Nézz át rajta mint a rongyon,véletlen se lássa búsulsz.Találd meg a barátaid szorakozz nevess!Hidd el sok szép dolog vár még rád nem ilyen miatt lógatni az orrod.
2013. nov. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hű, végig olvastam, és botrányos a helyesírásod, ne haragudj. Hogy válaszoljak is: szerintem elég sokmindent elmond a barátodról, a kapcsolatotokról és az értelmi szintjéről, hogy fb-n, és skype-on, meg tudom is én hol szakít, fenyegetőzik. Elég szánalmas. Szerintem nem érdemes ezért a pasiért küzdeni.
2013. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

csak az a rossz hogy télleg anyiszor egymás melett voltunk! És még ilyet bevág nekem hogy mi nem illünk össze, pedig télleg olyan sok mindenki ismer minket és mindenki azt mondta álom pár! És érettségi óta egy marha!

azt mondta múltkor kaparjak érte! Tudom semmi roszat nem tetem , de úgy voltam vele ha ezzel bizonyitok megteszem! nem kevés dolgot megtettem érte! És azt mondta rám hogy egy sperma vagyok szebb kifejezésel meg ordas stb. mert én nem kaparok érte. És ő hosszú hónapokig kapart értem meg tenyerén hordozót! de akármit tetem neki sose volt jó!

nem lehetett vele szépen beszélnise sehogy se az utobbi 2hétben:'( :(

2013. nov. 21. 16:58
 4/11 anonim ***** válasza:
mindketten buták vagytok. (szebb szóval)
2013. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés most komoly, vagy te találtad ki?

Ha komoly akkor örülj, hogy megszabadultál ettől a féregtől.

2013. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
elnézést a helyes írásért, kivagyok bukva nem találom a betűket se:(
2013. nov. 21. 16:59
 7/11 A kérdező kommentje:
sajnos ez igy igaz! és még ettöl rosszabbak is voltak csak türtem.
2013. nov. 21. 16:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Itt bizony inkább örülnöd kéne, hogy vége lett a kapcsolatodnak. Megváltozott eléggé rossz irányba, ilyen pasi ne nagyon kelljen neked, találsz sokkal de jobbat is.
2013. nov. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
az érettségi miatt a csalodótság érzés miatt valaki valóban igy megtudd változni?
2013. nov. 21. 18:10
 10/11 anonim ***** válasza:
az 1. válaszom miért lett töröltetve? semmi sértőt nem írtam benne szerintem.
2013. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!