Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tartottatok már 2 vasat a tűzben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartottatok már 2 vasat a tűzben?

Figyelt kérdés
Mindig jókislány voltam, hűséges, kitartó, szerelmes, odaadó, de annyi csalódás ért, hogy nem tudok már hosszabb távon kitartani egy pasi mellett. Úgy gondolom hogy nem éri meg. Most 2 pasim van egyszerre és nagyon élvezem! Voltatok már hasonló helyzetben?
2013. nov. 21. 20:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az én k.u.r.v.a. anyámat hogy nincs egyszerre több kapcsolatom!
2013. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

Nincsen ebbe semmi gaz nyugi:)

nekemis elegem lett abbol hogy atver mindenki...

Most ugymond en jatszok a pasikkal..

elvezem a szingli eletet de neha neha egy egy kavaras bejon;)

2013. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kurv*faktor kiakadt :D
2013. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

én meg pont az egyik vas voltam. baromi kellemes érzés volt szembesülni vele.főleg,hogy totál szerelmes voltam.

mi van akkor ha csalódtatok,most komolyan? szar dolog nem mondom. de miért kell átváltani érzéketlenbe? kicseszi olyannal is,aki tudna szeretni?:/

engem 9hónapon keresztül vertek át,jóhülye vagyok.:D

de azért úgy gondolom vannak rendes emberek is.


ha nem kell hoszabb kapcsolat a te dolgod,de akkor a másik is tudja mire számítson.

2013. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Megertelek én is valami hasonlót érzek a csalódások miatt de nem lennek képes egyszerre kettővel járni. Ez erkölcs kérdése nem csalódásoké.
2013. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A lelkiismeretem nem engedné, de elítélni nem fogok ezért senkit, max. akkor ha sokáig húzza, meg hitegeti mindkét "vasat".
2013. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Soha.

Már ismerkedésnél se ment sajnos.

2013. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
95%
Aki szerint mi vagyunk az álszentek, mert szerintünk gáz, pedig ez tök normális, az legyen olyan kedves bújjon már el!
2013. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
mint mondtam, komoly kapcsolatról nem volt szó, csak elvagyok mindkettővel. Nem fogjuk egymás kezét az utcán, nem érdekel kinél van, stb. van élete neki is. Nem hazudtam, csak szimplán nem mondtam el hogy más is van rajta kívűl...
2013. nov. 21. 22:48
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem kettőt,hanem az összeset.

Elég nagy k*rv@ lehetsz.Gondolom te is szarni voltál,amikor a gerincet osztották.

2013. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!