Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetem vagy párkapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetem vagy párkapcsolat? Fontos!

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élek a párommal. Mindennél jobban szeretem Őt, de csak nagyon ritkán (3 hónap után egy hétvégére) tudunk találkozni.

Megkért, hogy költözzek Hozzá, de sajnos egyetemre járok (és még csak elsőbe), és semmilyen végzettségem nincs(gimnáziumi érettségi, de az olyan, mintha semmim se lenne).

Az egyetemet, ahol tanulok utálom, tanárostul, csoporttársastól, tananyagostól, mindenestől. Minden tárgyból bukásra álok. (Idegen nyelven tanulok)

Én egy másik szakot akartam, ez a szüleim vágya volt. és most itt szenvedek.

A párom megkért költözzek hozzá, csak az a baj, hogy ő egy másik országban él. A szüleim minimum kitagadnának, ha elmennék (megjegyzem, sosem volt jó a kapcsolatunk).

Nem tudom, mit tegyek.

Menjek a bizonytalanba, de azzal, akit szeretek, vagy maradja a biztos rosszban?



19/L


2013. nov. 21. 21:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyetem.Tanulj amíg lehet és amennyit csak lehet!
2013. nov. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Bar,ha ennyire utalod,akkor lehet váltanod kéne sulit.Nem tudsz a közelében iskolába járni?
2013. nov. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Távúton tudnék tanulni.

Az utálom nem kifejezés. Gyomoridegem van minden áldott reggel. :(

2013. nov. 21. 21:29
 14/18 anonim ***** válasza:
Elsőként önállósodni kéne. Ha ennyire nem megy a szak, akkor válts. Külföldre akkor menj, ha van megfelelő nyelvtudásod, egyébként ha dolgoznál kint egy-két évet, utána ott is elkezdhetnéd az egyetemet.
2013. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Angolból valahol B2-C1 szinten vagyok, németből (ahová mennék) A2.
2013. nov. 21. 21:30
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha valamit nem szeretsz,akkor azt nem tudod jól csinálni.Ez alap.Vagy megbeszéled magaddal,hogy változtatsz a hozzáállásodon,vagy váltasz iskolát.Amilyet szeretnél.Legalább azt szeresd.Ha a sulit utálod,hogy fogod akkor majd szeretni a szakmádat?Szerintem váltsál,hosszú távon megéri.Még nagyon fiatal vagy.mindenképpen tanulj valamit !Megéri,más lesz az életminőséged.
2013. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nagyon jó,ha így tudod a nyelveket.Erre lehet építeni.Én belevágnék a helyedben.Kimennék,akár,ha megbízható a srác-bár elég ritkán találkoztok,hogy ismerd.Még ,ha úgy döntesz is,hogy felfüggeszted a sulit,és mégy akkor is tanulj majd valami mást.Már az előbb is írtam,nagyon fontos,hogy legyen képzettséged.Tapasztalatból beszélek.
2013. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
A srácot már ismerem egy ideje. Eleget bizonyított ahhoz, hogy biztos legyek benne, megbízható.
2013. nov. 21. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!